Angle down Atgal

Moteriškos kelnės su aukštu liemeniu - 5 tipai, kuriuos reiktų pirkti 2021 m.

Kelnės moterims, ko gero, yra vienas patogiausių ir, pastarosiomis dienomis, mėgstamiausių rūbų pasirinkimų. Daugybė skirtingų modelių, spalvų ir dizainų leidžia moterims sukurti pačius įvairiausius stiliaus derinius ir pasirinkti idealiausiai tinkančias kelnes. Šiandien vis labiau populiarėja moteriškos kelnės su aukštu liemeniu – jie padeda suformuoti smėlio laikrodžio figūrą ir gana dailiai atrodo su į juos sukištais marškinėliais. Papasakosime, kokie tipai moteriškų kelnių aukštu liemeniu bus populiariausi ir stilingiausi šiais metais.

Sportinės kelnės

Sportinės kelnės su aukštu liemeniu yra puikus pasirinkimas sportuojančioms merginoms, kurios nesiekia pabrėžti visų savo figūros privalumų. Tokios kelnės yra ypač laisvos, neaptempiančios, todėl tiks ir moterims, kurios nori paslėpti tam tikras savo išvaizdos detales ar kompleksus.

Cargo tipo kelnės

Cargo stiliaus kelnės – gana naujas dizainas, kuris šiuo metu sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Tokios kelnės dar kitaip yra vadinamos statybininko kelnėmis, nes geriausiai tinka šiek tiek vyriško sudėjimo moterų figūrai, arba, kitaip sakant, apversto trikampio tipui. Tai moterys, kurios turi plačius pečius, apvalią krūtinę, ilgas kojas ir neryškiai matomą liemenį. Tokio tipo moterims cargo modelio kelnės suteiks papildomų apimčių ten, kur jų trūksta, kadangi toks kelnių dizainas turi daug papildomų kišenių. Tik svarbu nepamiršti, jog kišenės atlieka dekoratyvinę funkciją, todėl jų nereikėtų perkrauti daiktais.

Džinsai

Apskritai džinsai aukštu liemeniu šiandien yra populiariausias pasirinkimas. Kaip minėjome, tokios kelnės paslepia figūros trūkumus, išryškina privalumus ir padeda formuoti taip moterų pamėgtą smėlio laikrodžio figūrą. Tokio tipo džinsai yra puikiai tinkami nešioti ir vasarą – jie gerai atrodo su į juos sukištais marškinėliais. Džinsai ar bet kokios kitos moteriškos kelnės su aukštu liemeniu sukuria komfortiškumo jausmą bei yra žymiai laisvesni, nei kito dizaino kelnės.

Moteriškos tamprės

Tokio tipo apatinė drabužių dalis jau ne vieną sezoną yra laikoma madingiausiu ir dažniausiu pasirinkimu. Moteriškos tamprės idealiai paryškina figūrą, tačiau tuo pačiu yra ir optiškai prailginamos kojos, bent dalinai paslepiami kūno trūkumai. Tamprės populiarios yra ir dėl to, kad jas labai lengva derinti su kitais drabužiais – per dideliais megztiniais, džemperiais, marškiniais ar net palaidinėmis. Moterys, kurios nori atrodyti subalansuotai, stilingai, tačiau ir tuo pačiu stilingai, privalo turėti savo spintoje bent vienas tampres.

Jogger tipo kelnės

Nesumeluotume sakydami, kad tokio tipo kelnių populiarumas išaugo būtent karantino laikotarpiu, kuomet daug laiko pradėjome praleisti namuose. Visgi, karantinui laisvėjant ir vasarai artėjant, kai daugelis renkamės aktyvesnį laisvalaikio praleidimą, labai svarbu spintoje turėti jogger tipo kelnes. Jos tinka ne tik kaip namuose dėvimas rūbas, tačiau yra ir puikus pasirinkimas vakariniam pasivaikščiojimui mieste, piknikui ar pasivažinėjimui dviračiais.

Platų moteriškų kelnių su aukštu liemeniu ir skirtingų spalvų bei dizainų pasirinkimą galite rasti Bolf interneto parduotuvėje, kuri siūlo ir nemokamą 30 dienų grąžinimo garantiją.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite