Angle down Atgal

Mer­gi­nos kū­ne be­veik ne­li­ko lais­vų vie­tų – vi­sa ta­tui­ruo­ta

Am­ber iš­ties neei­li­nė mer­gi­na. 26-erių mo­de­lis iš to­lo kaus­to dė­me­sį, mat ne­pa­ma­ty­ti jos ta­tui­ruo­čių tie­siog neį­ma­no­ma. Jų yra vi­sur: ant vei­do, plaš­ta­kų, pilvo… Sus­kai­čiuo­ta, kad jos kū­ną den­gia net 600 ta­tui­ruo­čių.
 

Amber Luke yra manekenė. Mergina jau nuo paauglystės pradėjo darytis tatuiruotes, tad per pastaruosius 10 metų jų atsirado tiek, kad laisvo ploto ant kūno beveik neliko – tatuiruotėmis padengta 98 proc. kūno.

Modelis turi daugiau nei 600 tatuiruočių, įskaitant geometrinius piešinius ant krūtinės, portretus ant šlaunų. Neseniai ji paskelbė apie dar vieną naują tatuiruotę, atsirasiančią ant jos delno.

Tatuiruotas ir moters veidas. Anksčiau ji yra atskleidusi, ką reiškia piešiniai ant jo. Mergina paaiškino, kad skausmingos tatuiruotės ant veido atspindi gyvenimo kovas, kurias jai teko įveikti.

Amber sakė: „Žmonės visada ateis į tavo gyvenimą ir iš jo išeis, bet tikrieji pamatys tavo vertę ir tai, kiek pastangų įdedi į visus savo santykius (mylimojo, draugų, šeimos).“

Tiesa, nepanašu, kad dėl tatuiruočių pamišusi mergina sustotų. Ji dar katina nustebinti.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite