Angle down Atgal

Meras apdovanojo sportininką Evaldą Černiauską

Gruodžio 16 d. savivaldybės meras Justas Rasikas susitiko su sportininku, pasaulio ir Europos čempionu Evaldu Černiausku. Meras jam dėkojo už puikius pasiekimus jėgos sporte ir linkėdamas gražių švenčių bei naujų pergalių dovanojo 150 Eur vertės paketą labai reikalingų maisto papildų (vitaminų, mineralų, proteinų ir kt.). Sportininkas sakė, kad tai jam didelis paskatinimas ir labai naudinga dovana, kurios intensyviai rengiantis varžyboms užteks maždaug 40-čiai dienų.

Iš Ignalinos rajono Mėčionių kaimo kilęs ir šiuo metu ten gyvenantis E. Černiauskas jau keletą metų skina pergales jėgos trikovėje ir štangos spaudimo gulomis rungtyse. Štangos spaudimo rungtyje, svorio kategorijoje iki 83 kg, išspaudęs 210 kg sveriančią štangą, E. Černiauskas 2018 m. pasiekė  pasaulio rekordą. 2019 m. tapo absoliučiu Lietuvos čempionu suaugusių amžiaus grupėje. 2021 m. liepos 27–30 d. Ispanijoje vykusiame tarptautiniame Europos štangos spaudimo čempionate E. Černiauskas laimėjo 1 vietą štangos spaudime iki 90 kg kategorijoje. Taip pat laimėjo 2 vietą dvikovėje iki 90 kg svorio kategorijoje bei 3 vietą absoliučioje įskaitoje štangos spaudime. 

Černiauskas ne tik tarnauja Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 807 kuopoje, bet dar su žmona ir nemažą ūkį laiko, augina sūnų ir dukrą. Iškovotų taurių ir medalių Evaldas jau seniai neskaičiuoja, nes kas metai jų laimi dalyvaudamas įvairiose varžybose. Prieš savaitę sportininkas nepralenkiamas buvo Varėnoje vykusiose varžybose, o iki metų pabaigos jo dar laukia pora svarbių pasirodymų, taip pat vyksta pasirengimas kitąmet Ispanijoje vyksiančiam Europos čempionatui, kuriame Evaldas dalyvaus kartu su Lietuvos rinktine.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite