Angle down Atgal

Mantviliškėse apvogta parduotuvė: pavogti alkoholio, tabako gaminiai

Sausio 18-ąją buvo įsibrauta į Šalčininkų rajone, Mantviliškių kaime esančią maisto prekių parduotuvę. Įvykdę vagystę asmenys nustatyti ir sulaikyti per vieną valandą.

Sausio 18 dieną Šalčininkų rajono policijos komisariate gautas pranešimas dėl to, kad laikotarpiu nuo 2022-01-17 16 val. iki 2022-01-18 7 val. apgadinus įėjimo duris ir nulaužus ant metalinių grotų, kuriomis buvo papildomai uždengtos durys, kabančią pakabinamą spyną, buvo įsibrauta į parduotuvę Mantviliškių kaime.

Pavogti alkoholio, tabako gaminiai bei mėsos ir kiti maisto produktai. Taip pat nulaužus pakabinamą spyną, buvo įsibrauta į pagalbinę parduotuvės patalpą, tačiau iš jos nieko nepavogta.

Dirbdami karštais pėdsakais pareigūnai operatyviai nustatė įtariamuosius, kurie pareigūnus pasitiko neblaivūs. Įtariamųjų namuose ant stalo stovėjo tušti alkoholinių gėrimų buteliai bei cigarečių pakeliai, kurių pavadinimai atitiko vogtus.

Paklausus iš kur gavo šiuos gaminius, vyriškis pasimetė ir prisipažino, kad naktį kartu su žmona įvykdė vagystę iš parduotuvės ir namuose turi paslėpęs vogtus gaminius. Atlikus kratą namuose ir pagalbinėse patalpose buvo rasti ir paimti nusikalstamos veikos padarymo įrankiai – metalinis laužtuvas. strypas, pavogti alkoholiniai gėrimai bei maišas su mėsos gaminiais ir kitais produktais.

Įtariamieji sulaikyti ir pristatyti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už šį nusikaltimą numatyta bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite