Angle down Atgal

Lietuvos stipriausiojo ugniagesio varžybų nugalėtojas – Akmenės ugniagesys Gintautas Samauskis

Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybų, vykusių Šiauliuose, nugalėtoju ir stipriausiu šalies ugniagesiu gelbėtoju individualioje rungtyje tapo Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Gintautas Samauskis.

Antrąją vietą tarp stipriausiųjų ugniagesių užėmė Rokas Lindenis iš Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, trečiąją – Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas Andrius Ašmontas.

„Nugalėti man padėjo didelis užsidegimas ir tikslo siekimas, – sakė varžybų nugalėtojas. – Atidaviau savęs tiek, kiek galiu. Žinoma, ir rengiantis varžyboms buvo įdėta daug juodo darbo. Šiemet į varžybas susirinko labai pajėgūs, stiprūs ugniagesiai. Konkurencija buvo itin didelė. Tad varžyboms pradėjau ruoštis jau sausio pabaigoje ir skyriau tam didžiąją dalį savo laisvalaikio.“

G. Samauskis stipriausio ugniagesio gelbėtojo varžybose dalyvauja penkeri metai. Jis yra vienas Lietuvos rinktinės narių. Jie yra tapę Europos čempionais, o Pasaulio stipriausiųjų ugniagesių gelbėtojų varžybose Amerikoje užėmė antrąją vietą.

G. Samauskis yra karys savanoris, dalyvauja panašiose pagal ištvermę galiūnų varžybose. Savo pergalę stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose jis skiria savo sūnui Ignui, kuriam nori būti pavyzdys.

Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose dalyvavo per 60 ugniagesių gelbėtojų iš visos Lietuvos. Komandinėje rungtyje pirmąją vietą iškovojo Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komanda, antrąją vietą užėmė Šiaulių PGV, trečiąją – bendra Mažeikių, Raseinių ir Klaipėdos ugniagesių komanda.

Tandemų rungtyje nugalėtojais tapo vilniečiai Jaroslav Višnevski ir Mindaugas Valaitis, antrąją vietą užėmė Šiaulių PGV atstovas Andrius Ašmontas ir Gintautas Samauskis, trečiąją – Romualdas Vilimas iš Biržų ir Pasvalio PGT ugniagesys gelbėtojas Karolis Gražinis.

Šiose varžybose dalyvavo ir dvi moterys - Greta Pauliučenko iš Vilniaus PGV ir Regina Bartkutė iš Šiaulių PGV.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite