Angle down Atgal

Lietuvos futbolininkai nusileido Farerų saloms ir pralaimėjo trečią kartą iš eilės

Valdo Ivanausko treniruojama Lietuvos nacionalinė futbolo komanda išvykoje 1:2 nusileido Farerų salų rinktinei ir per savaitę pralaimėjo jau trečias rungtynes iš eilės.

Lietuvos futbolininkai prieš savaitę UEFA Tautų lygos starte namuose 0:2 nusileido Liuksemburgui, o antradienį taip pat namų stadione Vilniuje patyrė skaudžiausią nesėkmę savo sirgalių akivaizdoje per Lietuvos futbolo istoriją – 0:6 nusileido Turkijai.

Farerai rungtynes su Lietuva kiek aktyviau pradėjo rungtynes ir vos neužsidirbo baudinio sužaidus vos kelias minutes, bet lietuviai surengė gerą minutę trukusį varžovų vartų šturmą, kurį vainikavo įvartis.

6-ą minutę Justas Lasickas atliko perdavimą iš dešinio atakos krašto, o jį kaire koja „uždarė“ komandos kapitonas Fiodoras Černychas.

Tačiau ilgai pirmauti Lietuvos rinktinei Fareruose neteko. Jau po 12 minučių Dominykas Barauskas neprotingai timptelėjo varžovą baudos aikštelėje, šis epizodas neprasprūdo pro akis arbitrui iš Kroatijos ir į Lietuvos rinktinės vartus buvo skirtas baudinys.

Jį užtikrintai 20-ą minutę realizavo Viljormuras Davidsenas, „paguldęs“ Lietuvos rinktinės vartininką Džiugą Bartkų į dešinę pusę, o pats smūgiavęs į kairę.

Atrodė, kad pirmasis kėlinys ir baigsis lygiu rezultatu, bet lietuviai gavo įvartį „į rūbinę“. Paskutinę pagrindinio pirmojo kėlinio laiko minutę Jakupas Andreasenas driokstelėjo iš maždaug 18 metrų ir kamuolys nuo virpsto įskriejo į Lietuvos rinktinės vartus.

Antrajame kėlinyje lietuviams įpūsti bent kiek pozityvo į gęstantį Lietuvos futbolo židinį nepavyko. Arčiausiai tikslo 57-ą minutę buvo dublio siekęs F.Černychas, bet jo puikų smūgį galva po kampinio nuo vartų linijos išmušė vienas iš Farerų salų rinktinės gynėjų.

Tai buvo dešimtoji Lietuvos ir Farerų salų tarpusavio akistata. Lietuviai iki šiol buvo laimėję septynis kartus, sykį komandos sužaidė lygiosiomis, o Farerai pergalę pasiekė antrą kartą.

Tris kartus pralaimėjusi Lietuvos rinktinė išlieka be taškų Tautų lygos C diviziono pirmoje grupėje. Nuo lietuvių atitrūkusi Farerų salų komanda su 3 taškais yra trečia. Pirmauja po 6 taškus surinkę turkai ir liuksemburgiečiai.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais jau antradienį, kai Izmire bandys mesti iššūkį prieš kelias dienas Vilniuje šeimininkavusiai Turkijai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite