Angle down Atgal

Lazdijus sudrebino įspūdinga dangaus ir saulės spalvomis šviečianti Pasienio fiestos eisena

Nuvilnijo, nusidriekė, nužygiavo per Lazdijus DANGAUS IR SAULĖS spalvomis ribuliuojanti eisena. Pagrindinėmis miesto gatvėmis, pro Nepriklausomybės aikštę – tiesiai į Lazdijų miesto parką.

Rekordinis skaičius – daugiau kaip 1600 dalyvių, atstovaujantys daugiau kaip 50 kolektyvų. Tai – užsienio šalių delegacijos, kurių šį kartą atvyko net 11: 9  – iš Lenkijos, taip pat iš Estijos, Torvos savivaldybės ir iš Ukrainos, Novohuinsko miesto.   Kartu žygiavo ir rajono savivaldybės tarybos, savivaldybės administracijos, rajono savivaldybės įstaigų, organizacijų, mokyklų atstovai, nevyriausybinės organizacijos, Lazdijų kultūros centro  meno saviveiklos kolektyvai, meno saviveiklos atlikėjai iš užsienio:  Elko kultūros centro Mozūrijos krašto dainų ir šokių ansamblis „ELK“, Estijos Respublikos Torvos miesto folklorinių šokių kolektyvas „Jandali“, Latvijos Respublikos Jūrmalos kultūros centro šokių kolektyvas „Zalite“, Visagino kultūros  centro vaikų ir jaunimo  ukrainiečių ansamblis „Makivka“ ir ukrainiečių ansamblis „Kalyna“.

Džiugu, kad dvejus metus trukę pandemijos ribojimai mūsų neišskaidė, kad ir vėl galime džiaugtis buvimu kartu, jausti vienas kito petį šioje draugystės, vienybės ir pagarbos Lazdijų kraštui eisenoje.

Ačiū kiekvienam, kurie prisijungėte, kūrėte „Pasienio fiestoje“ savo kolektyvo įvaizdį, ieškojote origanalių šventinės eisenos idėjų. Ačiū, kad buvote kartu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite