Angle down Atgal

Kūno masažas – ir sveikatai, ir grožiui

Naujos tinklalaidės „Sekundė pliusams“ dalyje „Merci Merci beauty lounge“ salono savininkė A. Radavičienė apžvelgia, kodėl kūno masažai yra naudingi mūsų sveikatai ir grožiui. 

 

Juk sutinkate, kad kūno masažas yra gerai? Dažnas pasakytų, jog masažas gerina limfos cirkuliaciją bei kraujotaką. Kas susidūrė su nugaros ar kaklo skausmais taip pat patvirtintų, kad masažas gali tikrai padėti.

Masažas ne tik gerina kraujotoką ir limfos cirkuliaciją, bet teigiamai veikia virškinimą ir kvėpavimą – tokius svarbius fiziologinius procesus. Jis taip pat gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, derina endokrininę ir nervų sistemas. Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą, bet ir leidžia pailsėti protui ir sielai. Jo pagalba siekiama atsatyti žmogaus fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. 

Masažas neabejotinai svarbus sveikatai ir grožiui. Reguliarus masažas padeda palaikyti jaunystę. Jis subalansuotas visoms amžiaus grupėms: tinka ir jauniems, ir subrendusiems, ir pagyvenusiems. Jis padeda išsaugoti jaunatvišką organizmo būklę.

Gydomųjų masažų reikėtų iešoti reabilitacijos centruose arba kreiptis į šios srities specialistus, kurie turi reikiamą kvalifikaciją.

Grožio salonuose dažniausiai teikiami masažai, kurie yra skirti atsipalaiduoti, sustiprinti bendrą organizmo raumenų tonusą arba pagrąžinti kūno odos stangrumą bei tolygumą. Štai, kokius masažus galite rasto grožio centruose ir SPA:

1. Ajurevedinius ir panašius rytietiškus masažus bei grožio procedūras dažniau renkasi klientai, kurie nori atsipalaiduoti, pailsėti, atstatyti balansą tarp kūno ir sielos.

2. Raumenų bei audinių tonusą palaikantis masažas yra stipresnis, aktyvesnis, dažnai naudojami ir specialūs judesiai. Taip pat gali būti integruojama taškinė technika, kai stimuliuojami specialiūs nerviniai taškai.

3. Šiuolaikinėje grožio sferoje naudojami specialūs aparatai, kurie skirti dar intensyviau išjudinti mūsų poodinius audnius, siekiant dailinti, stangrinti kūno odą ir kovoti su moterų siaubu – celiulitu.

Ar dar turite abejonių, ar jums reikia masažo?

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite