Angle down Atgal

Kriminalai Klaipėdoje: incidentas gatvėje, muštynės ir apvogtas automobilis

Rugsėjo 20-ąją uostamiestyje policijos pareigūnai turėjo darbo. Pranešta apie muštynes, incidentą gatvėje, apvogtą automobilį ir konfliktą prie baro.

Gautas 1963 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad 2021-09-11 apie 20.30 val. Klaipėdoje, Herkaus Manto g., netoli geležinkelio viaduko, jį sumušė du nepažįstami vyriškiai. Dėl patirtų sužalojimų pareiškėjas gydomas ligoninėje. Pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Gautas 1968 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad tą pačią dieną apie 16.40 val., pareiškėjui vairuojant automobilį Klaipėdoje, Ligoninės g., nepažįstamas apie 35 – 40 metų vyras užstojo kelią, jėga atidarė vairuotojo dureles, žodinio konflikto metu vartojo necenzūrinius žodžius, grasino susidoroti,  trenkė pareiškėjui automobilio durelėmis ir pasišalino. Pradėtas tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Apie 08.52 val. Dubysos g., Klaipėdoje, garažų masyve, pastebėta, kad, išdaužus abiejų priekinių durelių langus, buvo patekta į krovininio automobilio „Peugeot“ vidų ir pavogta automagnetola, piniginė, kurioje vertingų daiktų nebuvo ir neveikiantis mobilusis telefonas. Taip pat buvo atidarytas automobilio variklio dangtis ir nuplėšti akumuliatoriaus prijungimo laidai. Žala – 370 eurų. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Apie 03.40 val. Naujojo Sodo g., Klaipėdoje, du vyrai, bandydami patekti į barą, vartojo necenzūrinius žodžius, grasino sumušti baro apsaugos darbuotoją, kieme laužė baro inventorių. Žala – tikslinama. Dėl įvykio sulaikyti ir į areštinę uždaryti 1987 m. ir 1988 m. gimę vyrai. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite