Angle down Atgal

Kokosų aliejus – grožiui ir sveikatai. Pasakoja kosmetologė

Apie kokosų aliejaus naudą turbūt yra girdėjusi ne viena moteris. Dažnai pasakojama, kad šis vos kelis eurus kainuojantis aliejus daro stebuklus ir puikiai atstoja net ir pačius brangiausius kremus, kurių savybės toli gražu ne tokios veiksnios. O kur kas natūralumas, kuris XXI amžiaus moteriai dažnai tampa prioritetu, kuriuo norisi sekti.

Puiku tai, kad kokoso aliejus labai puikiai pasitarnauja ne tik sveikatai, tačiau taip pat ir grožiui. Apie tai, kodėl kokosų aliejus yra toks geras pasirinkimas ir kiekviena moteris bei vyras turėtų jį turėti savo namuose – kalbamės su kosmetologa Asta, kuri dalinasi savo klienčių patirtimis.

Drėkinimas – labai intensyvus

Bene pati svarbiausia kokosų aliejaus nauda Jūsų grožiui yra tai, kad jis pasižymi drėkinančiomis savybėmis. Jos svarbios ir odai, ir plaukams, tad ne veltui aliejus plačiai naudojamos labai skirtingoms grožio procedūroms.

Asta pasakoja, kad aliejumi galima mėgautis kasdien, tačiau nebus jokio šalutinio poveikio. „Geriausia aliejumi tepti visą kūną po maudynių. Tuomet oda dar būna labai elastinga, tad aliejus kur kas geriau įsigeria ir dažniausiai jo poveikis odai yra kur kas didesnis. Žinoma, reikia palaukti, kol aliejus tikrai įsigers, tad SPA reikalauja laiko. Tačiau jo skirti tikrai verta, kadangi galėsite džiaugtis nuostabia, jaunatviška oda“.

Aliejus ir veido odai

Kokosų aliejus taip pat plačiai naudojamas ir kaip makiažo valymo priemonė. Ne veltui tai yra puikus pasirinkimas Jūsų veido odai. Vakarais, kai reikia šalinti ne tik makiažo likučius, tačiau ir nešvarumus, kurie atsiranda ant odos po dienos – galima su aliejumi.

Svarbiausia – nedideliu jo kiekiu galima valyti ir blakstienas, akių tušas bus nuvalomas greitai ir paprastai. „Jis ne tik nuvalo, tačiau ir drėkina veido odą, tad nauda – pati didžiausia“.

Tinkamas naudojimas ant plaukų

Kokosų aliejus yra puikus pasirinkimas ne tik ant viso kūno arba tik veido tačiau taip pat ir plaukų, kurių reguliarus drėkinimas yra būtinas. Tuomet jie kur kas rečiau skylinės, pavyks kur kas paprasčiau užsiauginti norimą ilgį.

Svarbiausia yra kokosų aliejų tepti ant drėgnų plaukų. Tik tokiu atveju jis gerai įsigers ir būtent drėkins. Jeigu aliejus bus tepamas ant sausų plaukų, deja, jis dar labiau sausins plauką, tad efektas bus priešingai nei tikimasi.

Galiausiai, aliejus gali būti maišomas su žaliu kiaušiniu, nes ši kaukė – vaistas Jūsų plaukams ir galvos odai.

Priemonė burnos higienai

Galiausiai, kokosų aliejus yra puiki pagalba tiems, kurie turi problemų su burnos ertme. Paprasčiausiai aliejus geba dezinfekuoti, o tai labai svarbu Jūsų burnos ertmei. „Naudoti kokosų aliejų kaip burnos skalavimo skystį galima kasdien. Geriausia – po valymo dantų šepetuku paprasčiausiai skalauti burną aliejumi. Pastebima, kad dantys tampa ir baltesni“,- pasakoja specialistė.

Svarbiausia yra reguliarumas, kadangi tik tokiu atveju bus pasiektas norimas efektas, kuris Jums ilgai tarnaus ir tuo pačiu neturės jokio neigiamo poveikio.

Gera, kai grožis kainuoja tik laiką, tačiau nėra brangus. Tai suteikia galimybę kiekvienai, kuri nori atrodyti puikiai – tai pasiekti. Žinoma, tik svarbu rinktis ekologišką, geriausios kokybės, šalto spaudimo aliejų ir tuo pačiu nuolatos mėgautis grožio ritualais, kurie leis Jums namuose džiaugtis nuostabiu SPA. O jis – ne tik grožiui, tačiau ir poilsiui.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite