Angle down Atgal

Kokiam didžiausiam patalpos plotui gali būti naudojamas mobilus oro kondicionierius?

Šiais laikais žmonės vis daugiau dėmesio skiria komfortui, kadangi nori gyventi ne tik pigiai, tačiau ir saugiai bei patogiai. Komfortas, žinoma, neatsiejamas nuo tobulo mikroklimato kūrimo, kuriam reikalingos tam tikros įrangos. Žiemos periodui – kieto kuro arba dujiniai katilai, ekologiški šilumos siurbliai arba kitos alternatyvos, o vasaromis, kai labai kaitru – oro kondicionieriai.

Geros oro kondicionavimo pasirinkimas reikalauja laiko. Svarbu įvertinti kuo daugiau smulkmenų, geriausia – tartis su specialistais, kurie padės jums suprasti kas ir kaip bei ras efektyviausia būtent Jūsų būstui tinkamą vėdinimo sistemą.

Daugiausia dėmesio sulaukia mobilūs oro kondicionieriai iš www.kondicionieriai24.lt. Kalbamės su pardavimus generuojančiu specialistu, kuris padės suprasti – kaip rasti įrangą ir kokio dydžio patalpos gali būti vėsinamos.

Renkantis oro kondicionierius svarbiausia skirti dėmesio efektyvumui. Jis yra matuojamas įrangos galios bei patalpų pločio santykiu. „Žinoma, kuo didesnes patalpas reikia vėsinti – tuo galingesnė sistema reikalinga. Klaidas daro tie, kurie bandydami sutaupyti renkasi pigesnes ir ne tokias galingas. Taip tikimasi, kad nustačius žemesnę temperatūrą bus galima našiau veikiančia įranga aptarnauti patalpas. Visgi, tai yra klaida, kadangi tuomet oro kondicionieriai kur kas greičiau dėvisi, jie tampa neekonomiški ir neekologiški. Atitinkamas pritaikomumas yra būtinas, kadangi tik tokiu atveju sistema dirbs našiai“,-pasakoja specialistas.

„Greta efektyvumo taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir energetinei klasei. Juk norisi, kad išlaidos už įrangos veikimą nebūtų didelės, juolab, energetinė klasė prisideda ir prie gamtos saugojimo niuansų, kurie yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė“,- priduria.

Vertinant galingumo niuansus tikrai nustebsite, kad galima rasti išties labai platų įrangos pasirinkimą. Tokių, kurie ne tokie galingi ir dažniausiai tinka patalpoms iki 20 kvadratinių metrų ir tokių, kurie be jokio vargo aptarnauja ir  150 kvadratinių metrų, kurie dažniausiai atitinka šiuolaikinio būsto plotą.

Visgi, jeigu atvėsinti reikia dar didesnes patalpas – tokiu atveju reikia pagalvoti apie vėsinimą su skirtingomis įrangomis, skirtingose patalpose. Tokiu atveju, kai nekilnojamas turtas yra kelių aukštų – geriausia montuoti ir kelias įrangas. Kiekvienos jos galingumas turi būti pasirenkamos pagal tai – kokį plotą jai reikės atvėsinti. Žinoma, skaičiavimus bei geriausios įrangos pasirinkimus visada siūlome aptarti su specialistais, kurie sudaro detalius planus ir vėliau pasirūpina įrangos montavimu.

Daugeliui svarbu ir tai, jog šiuolaikiniai oro kondicionieriai taip pat turi ir šildymo sistemas, kurios prisideda prie ergonomiško mikroklimato kūrimo patalpose visus metus. „Rudens bei pavasario metu oro kondicionieriai naudojami kaip pagrindinė ir vienintelė būsto apšildymo sistema. Žiemomis, kai temperatūra labai žema – jie dažniausiai naudojami greta kitos šildymo alternatyvos, vasaromis – vėsina. Taip sistema tarnauja visus metus,- pasakoja ekspertas.

„Žinoma, vertinant galingumą, kuris paverčiamas šiluma arba vėsuma, reikia nepamiršti analizuoti ir daugiau aspektų, kurie turėtų padėti rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Tai ir langų pusė, ir namuose esančios sistemos, kurios papildomai vėsina arba šildo kambarius, žinoma, būsto energijos koeficientas bei kitos smulkmenos“,- priduria.

Kad ir kokio dydžio objektui Jums reikalingas oro kondicionierius – visada pavyksta sukomplektuoti reikalingus, kurie rūpinasi Jūsų komfortu bei sveikata.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite