Angle down Atgal

Kauno administracijos direktoriaus pavaduotoju siūlomas tarnautojas G. Barčiauskas

Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju siūlomas savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Gedeminas Barčauskas.

Tarybos sprendimo projekte siūloma, kad jis naujas pareigas pradėtų eiti nuo gegužės 25 dienos likusiam šios savivaldybės tarybos įgaliojimų laikui.

Pavaduotojo vieta atsilaisvino, kai šiose pareigose buvusį Tadą Mikelionį balandžio pabaigoje taryba patvirtino nuolatiniu savivaldybės administracijos direktoriumi, iki tol šioje pozicijoje dirbusį laikinai. Jis tuomet paskirtas vietoje kovo pabaigoje iš šių pareigų dėl įtarimų korupcija atleidus Vilių Šiliauską.  

Teisėsauga įtaria, kad tuometinis administracijos vadovas paėmė 140 tūkst. eurų kyšį iš bendrovės „Autokausta“ vadovo Juozo Kriaučiūno už palankius sprendimus sudarant ir vykdant statybų, rangos darbų sutartis.

Pasak teisėsaugos, tai didžiausias iki šiol rastas kyšis Lietuvoje.

Taip pat areštuota apie 170 V. Šiliauskui priklausančių nekilnojamojo turto objektų, kurių rinkos vertė, pasak STT, yra „septynženklė“, taip pat areštuota 15 J. Kriaučiūnui priklausančių nekilnojamojo turto objektų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite