Angle down Atgal

Kam artimiausią mėnesį Venera rengia didžiausias meilės staigmenas?

Venera gegužės 28 dieną įžengė į savo valdas – Tauro žvaigždyną, iš kurio iškeliaus tik po Rasų birželio 23 d. Pats žydėjimo metas, meilė tvyro ore, mezgasi ilgalaikiai santykiai. Šiemet Veneros kelionė ypatinga karminėmis pažintimis, santuokomis ir išsiskyrimais. Astrologija prognozuoja, kurie Zodiako ženklai bus Veneros išbučiuoti.

Venera atsakinga už meilę - romantinius ryšius ir santykius, kuriuose mums gera bei patogu (tai nebūtinai būna santuoka) - dėl susijungimo su Uranu ir karminiu mazgu birželio viduryje žada netikėtas pažintis su karminiu partneriu ar išsiskyrimus su tuo asmeniu, kuriuo Jūs jau viską nuveikėte ir nebeturite ko vienas kitam duoti ar gauti. Patarimas visiems: kuo lengviau paleisti tai, kas išeina, priimti drąsiai tai, kas ateina.

Mylimiausi trys

Jaučiai bus labiausiai išbučiuoti meilės deivės Veneros: kas lipšniai, kas aistringai, kas švelniai, kas – lyg žaibo nutvilkyti. Jie patys gali inicijuoti netikėtas pažintis, ypač kelionėje ar internete. Žinoma, Jaučiai, ypač antros dekados, gali ir nutraukti santykius, jei partneris jiems pabodo ar neturi ko duoti, nesiūlo jokio aukštesnio socialinio statuso, pvz. vedybų, karjeros ar bent jau pinigų, garantuojančių aukštesnį pragyvenimo lygį. Galimos ir kitokios staigmenos: netikėtas susijungimas su ankstesniu partneriu (juk retro Merkurijus – dar irgi Jautyje). Venera Jautyje jiems negailės patrauklumo, jie išgražės, bus linkę puoštis ir gražintis – nepastebėti liks tik tie, kurie sėdės užsidarę.

Kiti du ženklai, kurie gali naudotis Veneros palankumu, tai Ožiaragis ir Mergelė.

Ožiaragiams, paprastai susikoncentravusiems į savo karjerą ir pasiekimus, būtų labai gerai šiuo periodu pasiplanuoti atostogas. Ten jie gali sutikti savo žmogų (trumpo atostogų romano klišė šiuosyk Ožiaragiui negalioja). Keisčiausia konservatyviems Ožiaragiams, kad tai gali būti asmuo iš kitokio socialinio sluoksnio, neįprastos profesijos, kitos tautybės ar religijos ar su dideliu amžiaus skirtumu. Išvykę pailsėti su savo partneriu atsipalaidavę gali aptarti daugiau, t. y. įgarsinti savo svajones ir paversti jas planais, o gal net pradėti kūdikį – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme (projektą, sumanymą, kūrinį, hobi). Taip pat patartina dažniau lankytis pramoginiuose renginiuose, kur jie galėtų lyg scenoje sužibėti. Jų pasiekimai sociume bus matomi ir palankiai įvertinti.

Mergelė gali susižavėti savo mokytoju, ir tiesiogine ir bendrąja prasme – intelektualiai ar dvasiškiai aukštesne asmenybe, savo guru ar kumyru. Tai gali likti ir platoniškame lygmenyje, bet galbūt ši abipusė simpatija Mergelei tiesiog padės lengviau išlaikyti egzaminus, įstoti į universitetą, gauti pareigybę tarptautinėje, mokslinėje ar juridinėje kompanijoje. Jei Mergelė birželį atostogaus – tai jai patartina neapsiriboti pasyviu poilsiu įprastoje aplinkoje – tiek finansinių, tiek meilės pažinčių prasme naudinga būtų praplėsti horizontus.

Du sėkmingieji

Dar du ženklai, kurie irgi gali mėgautis Veneros malone, jei neprasnaus galimybių ar pasinaudos tarpininkais: Vėžiai ir Žuvys.

Vėžius, ypač vienišus (nors Venera įsipareigojimų ne itin paiso), su nauju mylimuoju ar mylimąją gali supažindinti draugai ar kitokie bendraminčiai ar bendražygiai. Paprastai uždariems ir atsargiems Vėžiams dabar galvą gali susukti pažintis internete ar socialiniuose tinkluose. Kuo viskas baigsis, vienas Uranas težino. Tai bus ypatingi santykiai. Svarbus įspėjimas: jei nenorite turtinių nuostolių, nepainiokite čia jokių pinigų, finansinių investicijų ar lošimų (nors asmeniškai sau loterijos bilietą apie birželio 12 d. galite įsigyti).

Žuvys turi būti gražios net išnešdamos šiukšles, eidamos į parduotuvę, mindamos dviračio pedalus ar varydamos automobilį meistrui. Jų meilė gali tykoti kaimynystėje ar pakeliui (nesvarbu ar į darbą, ar į parduotuvę). Užbėgus pas sesę, brolį, kaimynę ar bendrakursę kavos puodeliui sutikti savo karminį gyvenimo partnerį, gal ir atrodo banalu, bet dabar labai realu. O jei numatytas klasiokų, grupiokų ar pan. susitikimas – Žuvys, Jūs negalite jokiu būdu to atsisakyti, nes ten pajusite „įplaukę lyg į savo meilės uostą“.

Trejetas turi stengtis

Trys ženklai, kurie turės gerokai pasistengti tam, kad pelnytų Veneros malonę birželį: Skorpionas, Liūtas ir Vandenis.

Skorpiono laimė dabar partnerio rankose, tad išmintingiausi nariuotakojai tevadovaujasi taisykle „Tavo laimė - mano laimė“. Kuo daugiau komforto namuose, buityje, asmeniniuose santykiuose ar darbe Skorpionas birželį suteiks savo partneriui, tuo saldesnius meilės vaisius galės raškyti. Pati nemaloniausia situacija Skorpionui birželio viduryje – būti paliktam, o pats klaidingiausias elgesys – dėl to pulti į depresiją birželio pabaigoje. Skorpionas – transformacijos ženklas, todėl turi suprasti, kad karminė užduotis su šiuo partneriu arba jau atlikta, arba toliau nebeįmanoma ir jo laukia kitos pažintys. Beje, nauji santykiai megsis tada, kai antra pusė pati rinksis Skorpioną. O juk nieko Skorpionui nėra maloniau, kaip ramiai ir taikiai tupėti savo urvelyje ir laukti, o pulti tik tada, kai auka pati jau „prisirpo“.

Liūtui „gresia“ tarnybinis romanas arba santykiai su vyresniu (amžiumi ar pagal statusą) asmeniu. „Karjera per lovą“ – irgi ta tema. Ar į juos veltis, parodys pasipriešinimas birželio pabaigoje arba pritarimas liepos viduryje, o ypač pabaigoje. Bet net ir sėkmingų santykių atveju, Lilit garantuos, kad apkalbų ir intrigų iki pat metų pabaigos tikrai neišvengsite. Lengvesnis scenarijus – karminė pažintis darbe ar giminių susitikime. Jei nieko tokio Uranas jums nepakiš, protingiausia būtų išnaudoti viršininko palankumą ar pažintis finansiniams tikslams.

Vandeniams vienintelis kelias į Veneros Jautyje širdį – piršlybos ir šeimos kūrimas. Venera Vandeniui bus dosni tik tuomet, jei jis bus pasiryžęs ją globoti, rūpintis ir įsipareigoti. Jau esantys poroje savo ryšius sustiprinti gali tobulindami savo keturis kampus (kiekvienam pagal galimybes): būsto pirkimas, remontas, nauja lova ar stalas, prie kurio rinktųsi visa šeima, ar bent jau taupyklė, į kurią stabiliai (būtinai!) būtų atidedama suma šiam tikslui. Sunku įsivaizduoti, kad laisvi Vandeniai partnerį rinktųsi ne patys, bet jei jau taip nutiko, tai gali būti, kad būtent dabar jiems likimas gali pasiūlyti antrą pusę pagal archajiškas tradicijas – su tėvų nusižiūrėtu partneriu.

Nematoma ketveriukė

Dar keturių ženklų norų Venera šį birželį arba nemato, arba nesupranta, arba nepaiso: Dvyniai, Svarstyklės, Šauliai ir Avinai turės „laimę kopinėti patys“.

Dvyniai, po nesenos sėkmės sėdi tyliai išdidžioje vienatvėje ir stebisi, kaip čia jų niekas neieško ir nepasiilgsta: nei kvietimų į pasimatymus, nei naujų darbo pasiūlymų, net reikia pasitikrinti – gal telefonas išsikrovė. Bet ne – veikia, tačiau tyli. Kol Venera jų dar nemato, o Saulė jau šviečia virš galvos, jiems geriausias metas išnaudoti laiką pasiruošimui šuoliui į sceną: peržiūrėti įvaizdį, garderobą (tiek romantinį, tiek socialinio įvaizdžio), atlikti grožio procedūras. Juk Saulė jau Dvyniuose, o po trijų savaičių čia bus Venera, tuoj – ir Mėnulio jaunatis Dvyniuose. Privalote būti pasiruošę, nes kai scenos šviesos netrukus bus nukreiptos į Jus – nebe laikas lūpdažio ieškoti! Laikas vienatvėje Dvyniams dabar gali būti labai komfortiškas. Venera dabar Dvyniams palanki grožio procedūroms, apie kurias niekas nė nenutuokia, finansinių „uodegų“ susitvarkymui ir… slaptiems meilės romanams. Aišku, Uranas birželio viduryje gali išviešinti paslaptis – Jums ar apie Jus ir jau po birželio 19 d. teks prisiimti atsakomybę – susimokėti įsipareigojimus ar įteisinti santykius.

Svarstyklės - irgi Veneros valdomas ženklas. Tačiau dabar visus privalumus jos gaus ne tiesiogiai, o per partnerį – gal partneris birželį pamalonins dovanomis, intymiu dėmesiu, suteiks finansinę ar psichologinę pagalbą. Neturinčios poros Svarstyklės, paprastai nepraleidžiančios visų visuomenėje nustatytų ir privalomų santykių etapų, dabar gi gali papulti į aistros glėbį, praleidusios preliudiją. Nieko nepadarysi: dabar marsietiški partneriai (Marsas jau Avine) – nekantrūs, bet Venera pasirūpins, kad dėl to nesijausite blogai. Netgi priešingai: santykiai gali būti labai vaisingi (net tiesiogine prasme) ir stabilūs.

Šauliai, visuomet mąstantys plačiai ir nematantys sau po nosimi, staiga gali atrasti laimę laimę smulkmenose ar meilę sau po kojomis. Gal santykių su aptarnaujamu personalu idėja ir nėra viena perspektyviausių, bet Venerai tai visiškai neatrodo kliūtis. Jai dabar normalu, jei Šaulys susižavės nuostabia mergina, kasryt jam ruošiančią kavą ar paslaugiu bei dėmesingai smulkmenas (net nuotaikas) pastebinčiu kurjeriu, o romanas tarp kolegų – išvis ne retas reiškinys. Jei Venera birželį Šauliams meilės ir neatneš, tai malonumą ir finansinę naudą, vykdant kasdienes pareigas ar ieškant sveikatos sprendimų, tikrai. Ir, tikėtina, neįprastu būdu.

Avinai meilę geriausiai pajus pačiupinėję piniginės storį. Jei partneris remia pinigais, giria Avino talentus ir gebėjimus, skaniai maitina ir puošia – vadinasi, myli. Neturinčius poros Avinus Venera į naujus santykius birželį gali vesti pagal kvapą ar balsą: galimos pažintys ten, kvepia sočiu gyvenimu, maistu ir komfortu. Bet labiau nei meilė Avinams dabar rūpi jų ego, jie susitelkę kovai už savas vertybes ir Venera čia jiems padės laimėti minimaliomis pastangomis. Galimi netikėti uždarbiai ir laimėjimai, santaupų praradimai birželio viduryje – irgi, deja. Priimkite ir paleiskite lengvai – tai karminė pamoka.

P.S. Tai bendra prognozė Saulės Zodiakui. Tikslingiausia būtų žiūrėti savo asmeninį horoskopą ir analizuoti, kokia gyvenimo sritis patenka į Jautį. Ten ir bus šiemetinės Veneros staigmenos - dovanos ir praradimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite