Angle down Atgal

Kaip man gali padėti riebalų nusiurbimas?

Artėjant vasarai nuolat kyla klausimas, kaip pasirūpinti savo išvaizda. Yra žmonių, kurie vasaros sezonui ruošiasi ištisus metus sporto salėje, ryškina savo įdegį ir darosi grožio procedūras. Tačiau šiame, šurmulio pilname pasaulyje, ne visi spėja rasti laiko sau.

Vieni turi vaikus, kuriais reikia rūpintis, kiti verslą ar darbą, kuriam reikia skirti daug papildomo laiko. Taip pat yra ir žmonių, kurie dėl savo sveikatos negali sportuoti. Tačiau visada yra išeitis, jei norite patobulinti savo kūno linijas. Grožio Akademija Jums suteikia progą tapti geriausia savo versija ir pristato riebalų nusiurbimą, kurį galima atlikti nuo pilvo, nugaros, šlaunų, rankų, pasmakrės ir blauzdų.

KĄ REIKIA ŽINOTI APIE RIEBALŲ NUSIURBIMĄ?

  • Pirmiausia, privalote apgalvoti, ar riebalų nusiurbimas yra geriausia procedūra ir tinkama Jums. Ši procedūra mėgiama daugelio žmonių, ji yra veiksminga ir patikima, tačiau kaip ir kiekviena procedūra tinka ne visiems, dėl to reikia konsultuotis su savo šeimos gydytoju, su chirurgu, dirbančiu Grožio Akademijoje.

  • Jei nusprendėte, kad operacija Jums patinka ir tenkina Jūsų užsibrėžtus lūkesčius, tuomet privalote lankytis pas savo gydytoją ir atlikti sveikatos tyrimus. Jei sergate sunkiomis ligomis, Jūsų kraujo duomenys nėra geri, tokiu atveju operacijos Jums teks atsisakyti.

  • Trečias labai svarbus žingsnis - turite pradėti sveikai maitintis ir reguliariai sportuoti. Žinoma, nereikia pasirinkti sunkaus sporto, užtenka kiekvieną vakarą išeiti pasivaikščioti. Ne tik gerai praleisite laiką šiltame ore, bet ir sudeginsite keletą kalorijų.

  • Žinoma, geriausia būtų atsikratyti ir alkoholinių gėrimų, tabako naudojimo, kad operacija praeitų kuo geriau ir nebūtų šalutinių poveikių.

ATKREIPKITE DĖMESĮ 

Riebalų nusiurbimo operacija nėra skirta bendros kūno masės mažinimui, operacijos pagalba yra dailinamas kūno kontūras, kuris netinkamai prižiūrimas - gali grįžti į seną poziciją. Rekomenduojama laikytis subalansuotos mitybos ir sportuoti. Riebalinių ląstelių kiekis yra užkoduotas mūsų genuose, dalis jų pašalinama operacijos metu, bet po riebalų nusiurbimo likusios riebalinės ląstelės netinkamai prižiūrint gali padidėti. 

Jei nusprendėte, kad ši operacija ne Jums, užsukite į Grožio Akademiją ir išsirinkite kitą procedūrą. Tačiau jei sudomino būtent ši - nepamirškite, kad yra ir krūtų didinimas savais riebalais, dėl to šios dvi procedūros labai dera viena prie kitos. Kita detalesnė informacija yra čia.

Būkime mylimos. Gražios. Laimingos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite