Pasiklausyti kraštiečio atliekamų naujų ir jau hitais tapusių dainų į Marijampolės poezijos parką susirinko įspūdinga žiūrovų minia. Redos Brazytės nuotrauka
Angle down Atgal

„Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj...“ tęsiasi

Marijampolės gyventojai ir toliau džiaugiasi dainuojamosios poezijos festivalio „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj...“ programa. Renginys, skirtas Vytautui Kernagiui atminti, šiais metais vyksta jau 10-ąjį kartą ir kaip kasmet suburia kraštiečius Poezijos parke. Ketvirtadienį, t. y. liepos 8-ąją, žmonės masiškai susirinko į Ovidijaus Vyšniausko akustinį koncertą, kuriame netrūko ne tik dainų, šokių, bet ir istorijų bei juokų, skriejusių nuo scenos.

Kasmetis festivalis Marijampolėje prasidėjo praėjusį ketvirtadienį, liepos 1-ąją, kai marijampoliečius savo muzika džiugino grupė „Pelkė“. Šios savaitės renginio pradžią lydėjo organizatorių padėkos finansuojantiems ir remiantiems: Marijampolės savivaldybei, Marijampolės kultūros centrui, Marijampolės apskrities klubui „Lions“, Lietuvos kultūros tarybai, Šunskų seniūnijai.

„Gimę Lietuvoj“ – šiuo kūriniu Ovidijus Vyšniauskas pradėjo renginį. Dainininkas ir dainų kūrėjas koncerte atliko ne vieną visiems puikiai žinomą kūrinį, tad gausiai susirinkusi publika negailėjo ne tik aplodismentų, bet ir pritarimo. Paklaustas, kaip jaučiasi koncertuodamas savame krašte, atlikėjas dalijosi puikiomis emocijomis. „Jaučiuosi puikiai, juk Suvalkija – mano gimtinė“, – sakė jis.

Organizatoriai neslėpė, kad dėl šios priežasties ir pakvietė būtent O. Vyšniauską koncertuoti festivalyje, taip pat juokaudami pridūrė, jog šio Lietuvos estrados dainininko pavardė dera su renginio pavadinimu.

Pabaigoje susirinkusieji buvo pakviesti ir į kitus būsimus šio festivalio renginius. Liepos 15 dieną dainuojamosios poezijos gerbėjų Poezijos parke lauks Vygantas Kazlauskas su grupe, o liepos 22 dieną – Andrius Kainiava su grupe ir programa „Naktis teatre“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite