Angle down Atgal

Itin slaptas detektyvas Šilutės rajono savivaldybėje

2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…

Lyg ir buvo susirinkusi ši komisija. Kadangi jos pirmininkė Diana Andrijauskienė nuo rugsėjo 17 d. turi nedarbingumo pažymą, komisijai vadovaus Birutė Ačienė, UAB „Šilutės šilumos tinklai“ teisininkė.

Tą pasakė Savivaldybės kontrolieriaus pavaduotoja Judita Subačienė, kadangi D. Andrijauskienė serga, komisijai vadovaus B. Ačienė, su žiniasklaida irgi bendraus B. Ačienė. Kontrolės ir audito tarnybos vyr. specialistė Rasa Balandienė teigė dalyvaujanti seminare, negalinti kalbėti, patarė skambinti komisijos pirmininkei, kuri ir turėtų informuoti.

B. Ačienė patikino, kad komisija buvo susirinkusi, teks vėl rinktis, nes reikia papildomos medžiagos. STT medžiaga esanti abstrakti, kol nebus daugiau informacijos, nieko komentuoti negali… Pasidomėjus, ar tai susiję su daug žemių valdančiais ar valdančiu valstybės tarnautoju ir gaunančiais ar gaunančiu ypač dideles ES išmokas, išgirdome atsakymą: „Negaliu komentuoti, kol negauta daugiau medžiagos…“

Ar komisiją domins vienas asmuo, ar daugiau? Į šį klausimą taip pat neatsakyta.

Žemės ūkio ministerija parodė iniciatyvą tirti ir pasitelkė STT dėl valstybės tarnautojų ir jų giminaičių valdomų ypač didelių žemės plotų ir gaunamų ES išmokų. Tačiau dar tik bus atliktas auditas. Ir tai tik spėlionė, nes komisijos nariai, išskyrus nepakalbintą D. Andrijauskienę, tyrimo temą ir su ja susijusį asmenį ar asmenis slepia taip, kad nė žodžio neišpeši.

Su tokia situacija Šilutės rajono savivaldybėje susidūrėme pirmą kartą…

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite