Angle down Atgal

Indiškas restoranas Vilniuje

Jeigu esate pasiilgę naujų skonių ir jaučiatės pavargę nuo įprastų kasdienių patiekalų, verta užsukti į išskirtiniais patiekalais žavintį indišką restoraną Vilniuje „Blue Lotus“. Restorano aplinka žavi jaukumu bei itin svetingais padavėjais, kurie užtikrins, kad būtumėte pilnai patenkinti čia praleista popiete ar vakaru.

Indiškas restoranas Vilniuje Blue Lotus išsiskiria savo autentiškumu ir maksimaliu tradicinių papročių išlaikymu. Restorane dirbantis Tandyro virtuozas Anoop prieš kurdamas specialią Tandyro krosnį visuomet pasimeldžia, taip palaimindamas maistą. Tokioje krosnyje keptas maistas ne tik išsaugo kepamos mėsos, jūros gėrybių ar indiškų sūrių minkštumą, bet ir yra tarsi pakraunamas teigiama energija.

„Blue Lotus“ restoranas yra vienintelė vieta Vilniuje, kurioje galite paskanauti tiek indiškos, tiek tailandietiškos virtuvės šedevrų. Net ir patys išrankiausi svečiai čia ras patinkantį patiekalą. Na, o jeigu bus pernelyg sudėtinga išsirinkti iš itin plataus ir spalvingo meniu, restorano aptarnaujantis personalas padės susipažinti su kiekvienu patiekalu ir parekomenduos, kas jums galėtų patikti labiausiai.

Nors indiška bei tailandietiška virtuvė įprastai garsėja aštriu maistu, net ir jo nemėgstantys žmonės tikrai turės ne mažą pasirinkimą. Visas „Blue Lotus“ maisto meniu yra sudėliotas taip, kad mūsų tautiečiams būtų kuo paprasčiau susigaudyti tarp įvairių autentiškų patiekalų, tad prie kiekvieno iš jų matysite specialų aštrumą nurodantį ženkliuką. Taip pat, čia gausu augalinių produktų pagrindu gaminamų patiekalų, tad net ir veganai bei vegetarai galės palepinti savo skrandį išskirtiniais tofu, daržovių bei Dal troškinių skoniais.

Tėveliams svarbu žinoti, kad šis indiškas restoranas Vilniuje taip pat yra draugiškas vaikams, tad čia galite drąsiai lankytis kartu su visa šeima ar draugais. Vaikams yra paruoštas specialusis meniu, iš kurio mažieji gali išsirinkti tiek mažiausiai autentišką, tiek kiek įdomesnį patiekalą.

Svarbu paminėti tai, kad Blue Lotus restorane vietos yra ribotos, todėl geriausia, jei nusprendę čia apsilankyti iš anksto užsirezervuotumėte staliuką. Taip galėsite būti ramūs dėl užtikrintos vietos ir, maža to, dar galėsite pasirinkti labiau patinkančią restorano erdvės dalį.

 

Remiamas turinys 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite