Vaškas lašinamas pagrindinių meridianų vietose. Nuotraukos iš Ligitos Kinkevičienės asmeninio albumo.
Angle down Atgal

Gyvenimo džiaugsmą sugrąžina… vaškas!

Metų sandūroje, daug dažniau degame vaško žvakes ir esame linkę šiek tiek labiau tikėti stebuklais. Sakysite, kodėl apie tai kalbame baigiantis liepai. Ogi todėl, kad pagal majų kalendorių liepos 26 dieną prasideda naujieji metai. Tai pats geriausias laikas kažką pradėti: ieškoti ir atrasti savo tikslus, mokytis, dalintis, pažvelgti į save – ne tik savo išorę, bet ir vidų.

Apie tai kalbamės su marijampoliete Ligita KINKEVIČIENE, integralinės vaško terapijos ir energoinformacinės sistemos korekcijos specialiste.

25-erius metus žaidusi profesionalų krepšinį, Ligita visada domėjosi sveika gyvensena, nes, kaip pati sako, visada norėjo būti sveika, stipri, energinga, žavinga, būti mylima žmona ir mama, mylinti pasaulį ir visas mus supančias gyvybes.

– Tai, kuo šiandien esu, lėmė daugelis patirčių iš praeities. Kelias su energijomis prasidėjo dar prieš 22-ejus metus. Esu dėkinga Visatai, kad savo kelyje sutikau profesorę Ingridą Pūkaitę, kuri pirmiausia parodė savęs pažinimo kelią, o vėliau – supažindino ir su kvantinėmis struktūromis. Džiaugiuosi, kad galiu tobulėti pati, semtis patirties ir padėti kitiems tobulėti ir suvokti, kas mes esame. Kodėl ir kokie esame, kodėl liūdime, džiaugiamės ir kodėl sergame? Kodėl žmonės nelaimingi, kodėl vieni vargšai, kiti turtingi… Išvis – kodėl mes esame šioje žemėje ir ką veikiame, kokie mūsų tikrieji tikslai ir uždaviniai? Ir tik studijuodama pas profesorę gavau atsakymus į šiuos klausimus, – sako Ligita.

Integralinė vaško terapija – prof. I. Pūkaitės sukurta metodika, kuri tarptautiniuose moksliniuose kongresuose pelnė pripažinimą ir tapo labai populiari įvairiose šalyse. Tai – kompleksinis sveikatinimo būdas, kuris susideda iš keleto metodikų.

– Pagal tradicinę kinų mediciną žmogaus kūną sudaro ne tik kaulai, oda, vidaus organai, bet ir meridianai, plika akimi nematomi kanalai, kuriais teka gyvybinė energija Či, maitinanti kūno gyvybines funkcijas palaikančius organus. Jei kanalas užsikimšęs, jei energijos tekėjimas dėl tam tikros priežasties sutrikęs, tai reiškia, kad tam tikras organas ar visa sistema yra nepakankamai pamaitinami, kūnas toje vietoje ima silpti ir laikui bėgant išryškėja liga, – sako Ligita.

Vaško terapijos, kurią atlieka marijampolietė, metu vaškas lašinamas pagrindinių meridianų vietose, daromas energetinis meridianų masažas. Ligita pati gamina žvakes iš natūralaus vaško, kurias, kaip pati sako, pripildo daug geros sveikatos, meilės, vidinės laisvės, harmonijos ir sąmoningumo kiekvienam žmogui, ant kurio lašina. Poveikiui sustiprinti naudojami specialūs eteriniai aliejai, žolelių tirpalai, meditacinė muzika, kvantinės energoinformacinės technologijos. Seansas trunka 1–2 valandas, priklausomai nuo to, su kuriais meridianais, akupunktūros taškais, sąnariais ar probleminėmis kūno vietomis yra dirbama.

Vaškas lašinamas ant audeklu uždengtų kūno vietų, todėl jaučiama tik šiluma, pavojaus nudeginti odą tikrai nėra. Lašinama tol, kol tam tikros kūno vietos pasidengia storu sluoksniu. Pagal tai, kaip vaškas kapsi ar liejasi, ar keičiasi jo spalva, specialistas mato, kaip elektromagnetiniame lauke cirkuliuoja energija, kur yra susiformavę blokai. Terapijos metu aktyvuojasi kiekvieno organo energetika, todėl organas geba aktyvuoti natūralų savęs gydymo procesą. Siekiant stipresnio poveikio, rekomenduojama atlikti 5–10 procedūrų.

Po jų visame kūne jaučiamas neįprastas lengvumas, harmonija ir ramybė, energijos antplūdis, sustiprėja imunitetas, pagerėja kraujotaka, nuslopsta galvos skausmas, stimuliuojama kepenų, kasos, blužnies, žarnyno veikla, pagerėja medžiagų apykaita. Organizmas atjaunėja, žmogus jaučiasi geriau, keičiasi jo mąstymas, suvokimas ir požiūris į gyvenimą.

Be to, vaško terapija taikoma ir veidui atjauninti, jos metu atsipalaiduoja veido raumenys, mažėja raukšlių, oda pamaitinama ir tampa švelni.

– Emocijos – pyktis, liūdesys, pavydas, baimė, sielvartas – tai žemos vibracijos, kurios sargdina kiekvieną organą. Jeigu jaučiatės išsekę, patiriate stresą, kankina blogos mintys ir emocijos, skauda visur, bet nežinia kur, ar jaučiate nuolatinį nuovargį, išbandykite vaško terapiją – kompleksinę metodiką kūnui ir sielai, – į sveikatos ir grožio namus „Gamtos stebuklai“ kviečia marijampolietė Ligita Kinkevičienė.

 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite