Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Gelbėjo į 45 metrų kaminą įlipusį vaikiną

Gruodžio 9-osios, pirmadienio, rytą specialiosios tarnybos skubėjo į UAB „Ukmergės šiluma“ kiemą. Bendrovės direktorius Vydas Paknys pranešė, jog kelios minutės po 9 valandos ant katilinės, esančios Šviesos gatvėje, kamino savavališkai užlipo nežinomas žmogus, kuris nenori nusileisti, jo ketinimai nežinomi.

Kadangi kilo įtarimų, kad nepažįstamasis ketina nusižudyti, į katilinės teritoriją skubiai atvyko policijos pareigūnai, greitoji medicinos pagalba. Į įvykio vietą iškviesti penki ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Pasitelkti net kolegos iš Vilniaus ir Širvintų. Įvertinus aplinkybes ir riziką, jog žmogus pats negalės nulipti, iš sostinės atskubėjo aukštalipiai, taip pat pristatytas 55 metrų keltuvas. Širvintiškiai atvežė gelbėjimo oro pagalvę.

Į maždaug 45 metrų aukštį įlipusį asmenį Policijos pareigūnai bandė kalbinti, nustatyti jo asmenybę. Paaiškėjo, jog tai – nepilnametis. Jis apie norą pasitraukti iš gyvenimo nekalbėjo, tačiau priežasties, kodėl užsiropštė ant kamino, neįvardijo. Vienas iš pareigūnų norėjo pas jį užlipti, bet vaikinas pažadėjo, kad pats nusileis. Deja, palypėjęs porą laiptelių, persigalvojo ir vėl grįžo į viršų.

Visą tą laiką su nepilnamečiu bendravo ant katilinės pastato stogo užlipęs policininkas. Vėliau į derybas buvo pasitelkta psichologė.

Po beveik dvi valandas užtrukusio įkalbinėjimo, visiems pasitraukus iš katilinės kiemo, vaikinas, su kažkuo nuolat kalbėdamas telefonu, iš lėto ėmė leistis. Laimingai pasiekusį žemę jį apsupo pareigūnai, kurie kartu su psichologe nelaimėlį išsivedė pokalbiui.

UAB „Ukmergės šiluma“ direktorius V. Paknys džiaugėsi, kad viskas gerai baigėsi. Jis prisipažino, jog nerimo buvo daug. Anot direktoriaus, dabar bus aiškinamasi, kodėl vaikinas taip lengvai numušė laiptelius rakinusią spyną, imamasi papildomų saugumo priemonių.

„G. ž.“ inform.

Nijolės STUNDŽIENĖS nuotr.

Pagalbos telefonai:

Jaunimo linija – 8 800 28888 (visą parą)

Vaikų linija“ – 116 111 (kasdien nuo 11 iki 21 val.)

„Vilties linija“ suaugusiems – 116 123 (visą parą)

„Pagalbos moterims linija“ – 8 800 66366 (visą parą)

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite