Angle down Atgal

Erasmus+ projekto „Short Films for School and Europe“ susitikimas Belgijoje

Gegužės 2 dieną Pažinimo licėjaus mokiniai, J. Peleckis, E. Sabaliauskas, M. Mačanskis, K. E. Samušis, R. Kaziulis ir N. Boreika, kartu su mokytojomis R. Švilpe ir K. Procenko vyko į Erasmus+ KA229 projekto „Short Films for School and Europe“ susitikimą Belgijoje. Šio vizito tikslas – pristatyti savo patirtį bei patobulinti gebėjimus, kuriant trumpametražius filmus, sužinoti daugiau apie Europos Sąjungą, jos misiją tikslus ir atliekamus darbus Europoje.

Mobilumo metu mokiniai aplankė Belgijoje įsikūrusią mokyklą „Campus Fenix“ ir su jos mokiniais bei kitais projekto dalyviais dalinosi įgyta patirtimi filmų kūrime, pasidalino savo atliktais kūrybiniais darbais, mokėsi filmų kūrimo subtilybių. Taip pat pagilino žinias apie Europos Sąjungą aplankydami Briuselyje įsikūrusį Europos Parlamentą bei jo muziejų.

Nors savaitė buvo pilna įvairių edukacinių veiklų, mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su vietos bendruomene, susipažinti su šalies kultūra ir tautiniu paveldu. Svečiai aplankė įžymias ir lankytinas vietas ne tik šalies sostinėje Briuselyje, bet ir Briugėje, Grimbergene, Mechelene, Ostendėje.

Praleistas laikas visiems dalyviams paliko puikius prisiminimus apie labai gražų šalies kraštovaizdį, architetūrą, šiltus bei draugiškus žmones.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite