Angle down Atgal

Elektrinasi plaukai? Paprasti būdai, kaip to išvengti

Vos tik nusiimate kepurę ir pasitinka įsielektrinę plaukai, kurie šiaušiasi ir limpa prie drabužių? Lauke atšalus plaukai praranda paklusnumą. Išsausėję plaukai, rodos, net ima kibirkščiuoti. Kaip galima suvaldyti įsielektrinusius plaukus?

Naudokite tinkamus produktus

Išsausėję plaukai ima slinkti, todėl svarbu pasirūpinti galvos odos drėkinimu. Naudokite tokias plaukų priežiūros ir formavimo priemones, kurios ne tik gerai drėkina, bet ir tinka jūsų plaukų tipui. Nepamirškite kokosų, argano, simondsijų aliejaus, avokado, taukmedžio sviesto. Jų kaukės gerai neleidžia išsausėti plaukams ir šie mažiau elektrinasi.

Per karštas vanduo gali pakenkti plauko struktūrai

Drungnas vanduo žiemos sezono metu yra elektrintis linkusių plaukų draugas. Taip pat pagerinsite galvos odos kraujotaką. Šalto vandens srovė bebaigiant trinkti galvą užtikrins, kad plaukai ilgiau išlaikytų blizgesį ir mažiau veltųsi.

Plaukus džiovinkite ne rankšluosčiu, o marškinėliais

Džiovindami plaukus jokiu būdu netrinkite jų rankšluosčiu – tik pašiaušite plauką. Rankšluostį naudokite nusausinti plaukams, kad nuo jų netekėtų vanduo. Plaukus susukite į medvilninius marškinėlius. 

Venkite plaukų džiovintuvo

Plaukų džiovintuvas išdžiovina galvos odą, todėl plaukai tampa sausi ir linkę šiauštis. Verčiau plaukus susukite į rankšluostį, medvilninius marškinėlius ar nusausinkite ir ištepę maitinančiu aliejumi leiskite išdžiūti natūraliai.

Įsielektrinusių plaukų šukavimo gudrybė – drėgna servetėlė

Drėgnas veido servetėles ar antistatines, plonas šluostes naudojamas namų ruošai galite pritaikyti kovai su įsielektrinusiais plaukais. Uždekite šluostę ar servetėlę ant plaukų šepečio ir brūkštelėkite per plaukus.

Naudokite tinkamą šepetį ir šukas

Kuo daugiau dantelių šukose, tuo didesnė trintis plaukams, taip jie greičiau įsielektrina.  Plaukams šukuoti naudokite natūralių medžiagų šukas ar šepetį. Venkite plastikinių šukavimo priemonių, nes jos gali padidinti plaukų elektrinimąsi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite