Angle down Atgal

Druskininkuose – dar daugiau dėmesio krepšiniui

Šiandien Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos prezidentu Vydu Gedvilu, moterų krepšinio lygos vadove Rima Valentiene ir Kauno „Aistės-LSMU“ klubo vadovu Petru Aleksoniu.

Susitikimo metu kalbėta apie krepšinio aktualijas ir aptartos  galimybes kitąmet Druskininkuose organizuoti Moterų krepšinio lygos žvaigždžių dienas, krepšinio 100-mečiui skirtus renginius, 3x3 varžybas.

„Džiaugiuosi, kad buvo įvertinta kurorto sporto infrastruktūra bei potencialas. Druskininkai buvo, yra ir bus atviri visiems, norintiems organizuoti renginius, kurti šventę druskininkiečiams ir kurorto svečiams.  Organizatoriai turi ambicingų planų ir aš neabejoju, kad krepšinio mylėtojams sukurs puikų reginį, o Druskininkų savivaldybė pagal galimybes taip pat prisidės. Kitąmet Lietuvos krepšiniui sukanka 100 metų – ta proga Druskininkuose turėsime dar daugiau krepšinio“, – po susitikimo sakė R. Malinauskas.

Svečiai merui įteikė dovaną – knygą  „Su Lietuvos vardu per Europą, per pasaulį. Lietuvos krepšinio rinktinių kelias (2014–2019)“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite