Angle down Atgal

Drakonų valčių festivalis Ignalinoje

Gegužės 17 dieną Ignalinos rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru bei švietimo ir sporto paslaugų centro atstovais susitiko Jevgenijus Šuklinas, profesionalus sportininkas, olimpietis, verslininkas ir politikas.

Susitikime kalbėta apie sportą ir Ignalinoje liepos 17 dieną Gavio ežere prie miesto paplūdimio planuojamą Drakonų valčių festivalį. J. Šuklinas yra šio sportinio judėjimo idėjinis vadovas ir pagrindinis organizatorius. Ignalinai, antrąją miesto šventės dieną, žadamas puikus, didelis ir labai įspūdingas renginys.

Pats Jevgenijus yra didelis šio sporto entuziastas, jis sako, kad tokios varžybos labai suvienija žmones, komandas ir atlieka netgi socialinę misiją. Vienoje valtyje susėda 20 irkluotojų ir vairininkas, todėl svarbiausias dalykas plaukiant – išlaikyti ritmą, jausti vienas kitą ir labai vieningai irkluoti. Geri įspūdžiai ir azartas garantuojami. Planuojama, kad Ignalinoje varžysis komandos iš Daugpilio, Visagino, Zarasų, Ignalinos. Kaip minėjo meras, komandas bus kviečiamos sudaryti rajono mokyklos, įstaigos, kitos savivaldybės. Gali dalyvauti visi norintys: vaikai nuo 12 metų, moterys, vyrai, galima bus sudaryti ir mišrias komandas.

Dar tebetęsdamas profesionalią kanojininko karjerą, J. Šuklinas ėmė domėtis galimybėmis įsigyti pirmąjį Drakono laivą Visaginui. Vieno jo kaina šiuo metu kainuoja beveik 8500 eurų. Laimėjęs projektą ir investavęs nemažai savo asmeninių lėšų, sportininkas nupirko pirmąją valtį. Taip buvo surengtos pirmosios varžybos. Šiemet jau vyks 9-asis festivalis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite