Angle down Atgal

„Design for life’’ pirmąkart Šiauliuose po vienu stogu suburs grožį ir madą

Ar yra miestų, kurių gyventojai nenorėtų pasisemti idėjų ką rengtis šį pavasarį, kaip tausoti ir puoselėti plaukus bei odą arba kaip atnaujinti savo namus? Po Lietuvos miestus keliaujančių mados mugių ciklo ,,Design for life’’ organizatoriai mano, jog mada ir grožis šiandien neatsiejami nuo kasdienio gyvenimo ir tuo ketina supažindinti Šiaulius. Balandžio 30 dieną visa Šiaulių areną užsipildys daugiau nei 100 šių sričių specialistų, kurie siūlys nuo aprangos iki namų interjero detalių. Nemokamas renginys paskutinį balandžio savaitgalį suburs visas amžiaus grupes.

Nori idėjų važiuok į sostinę? Netiesa!

Renginio organizatoriai pasakoja, jog idėja mados ir grožio muges rengti ne tik dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose atėjo natūraliai „Kodėl ieškoti grožio turime važiuoti šimtus kilometrų? Kodėl jo tiesiog čia neatvežus?’’- klausiamai šypsosi jie. Čia pat Šiauliuose ne vienas grožio salonas, ne vienoje vietoje rengiami grožio sričių specialistai ir žmonės, kuriems svarbu į savo gyvenimus įnešti grožio ir harmonijos. Per metus Lietuvoje vyksta vos vienas kitas renginys, kuris sutalpintų tokią gausą aktualijų po vienu – tas malonumas visad atitenka Vilniui, Kaunui arba Klaipėdai, tačiau nuo šiol dėl to tikrai neteks rūpintis ir Šiaulių gyventojams.

Po vienu stogu mados ir grožio specialistai

Renginyje, kuris vyks nuo 11 iki 18 valandos bus galima išvysti daugiau nei 100 stiliaus, mados, interjero, grožio ir savęs puoselėjimo žinovų,kurie siūlys savo paslaugas Šiaulių gyventojams ir miesto svečiams. Vienoje vietoje bus galima rasti visko: drabužių, aksesuarų, interjero detalių, tekstilės gaminių, kvapų namams, parfumerijos, įvairiausių prekių vaikams bei, žinoma, visą kosmetikos ir parfumerijos oazę.

Žinomi ir negirdėti prekės ženklai

Dalyvių gretose bus galima išvysti tiek didesnių gerai žinomų prekės ženklų, tiek kūrėjų, kurie siūlys gaminius, kurių standartinėse parduotuvėse apskritai nerasi. Lankytojams kosmetikos ir kūno puoselėjimo patarimus dalins tokie prekės ženklai kaip, pavyzdžiui, natūralios kosmetikos atstovai „Biocos“, dar visiškai nauja grožio linijos „Fleuresse Skin Care System’’ kosmetika, kuri Europos rinkoje paleista tik balandžio 4 dieną, natūralūs kosmetikos ir higienos produktai iš Italijos: „Unico“ produktų linija kūdikiams, vaikams ir jautrią, sausą odą turintiems suaugusiesiems; „Sicilianos“ natūralios Viduržemio jūros kempinės, pasiūlymus teiks kosmetikos brandas „Inglot’’ ir dar daugelis kitų.

Drabužių sferoje išvysite su savo prekės ženklu „Say Yes to Mom’“ atvykusią Ievą Mackevičienę. Susidomėjo vertas bus prekės ženklas „Artworks LT“, kuris glaudžia Lietuvos menininkų tapybos ir grafikos darbų spaudą ant drabužių. „Cacka Pacacka“ aksesuarai papuošė jau ne vienos moters papuošalų dėžutę ir neseniai sutiko svarbiausią gyvenimo šventę – vestuves kartu šokėja Egle Straleckaite.

Namų jaukumui kurstyti įkvėps natūralios sertifikuotos žvakės, kvapai ir aromatai namams.

Mažiesiems skirtoje sferoje rasite išskirtinį „Tavo vaiko drugelį“, kuris galės tapti puikia dovana naujagimio susilaukusiai šeimai ir padės įamžinti vaiko pėdutes paveikslo pavidalu. Pasakų knygą „Pasakos, kurių niekas nepapasakos“ dovanos pats dainininkas Paulius Stalionis, o, „Jumata Made“ atveš nematytus stilingus ir gražius rankų darbo žaislus.

Nepamiršti bus net ir vyrai, kurių lauks rankų darbo aksesuarai: varlytės, sąsagos, šalikėliai, diržai, stilingų piniginių ir net rankinės.

Renginys nustebins ir pasirodymais

Nemokamo renginio metu Šiaulių arenoje dėmesį itin pritrauks- specialiai renginiui įrengta „KlipShop“ scena ,kurioje pasirodys modelių namų, „Bacio models school“ auklėtiniai demonstruosiantys naujausias kolekcijas. Skambančios muzikos fone išvysite stiliaus tendencijas, kuriomis puošimės ateinančius sezonus.

Be to, mados ir grožio mugėje Jūsų lauks ir stendai, kuriuose bus siūloma išmėginti produktų, išgirsti jų sudėtį ir sužinoti visas naudojimo paslaptis.

Nemokamame mados renginyje „Design for life’’ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę Jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika. Balandžio 30 susitiksime Šiauliuose Šiaulių arenoje 11-18val. Informacija ir registracija dalyviams: festivus.lt 

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite