Angle down Atgal

Degalų vagystėmis įtariamas ir nuo policijos pareigūnų sprukęs vyras atsidūrė akligatvyje

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, reaguodami į padidėjusias kuro vagystes iš degalinių, specialios operacijos metu sulaikė vyrą, kuris įtariamas degalų vagyste.

Birželio 16-ąją, apie 12.45 val., Kauno rajone policijos pareigūnų dėmesį patraukė automobilį „Opel Astra“ vairavęs vyras. Galimai su šia transporto priemone Kauno mieste ir Kauno rajone buvo įvykdytos dyzelinio kuro vagystės iš įvairių degalinių. Automobilio viduje, vairuotojo vietoje, sėdėjo vyriškis, tačiau pareigūnams priėjus arčiau ir prisistačius, vyras spustelėjo greičio pedalą ir nuvažiavo link Kauno rajone esančio Bubių kaimo. Pareigūnai vijosi transporto priemonę, o ją vairavusį asmenį apie 13.00 val. sustabdė akligatvis Naujienos kaime. Policijos pareigūnai sulaikė iš įvykio vietos sprunkantį kaunietį, gimusį 1999 m. „Opel Astra“ automobilyje policijos pareigūnai aptiko tris plastikines talpas, skirtas kurui.

Policijos pareigūnai bendradarbiauja su degalinių tinklų atstovais ir siekia užkardyti tokią nusikalstamą veiką, todėl tokių specialiųjų operacijų, augant degalų vagysčių skaičiui, tik daugės, pabrėžiama Kauno apskrities policijos pranešime.

Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo skyriaus prokurorai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite