Angle down Atgal

Dailučių kaimo bendruomenė minėjo 15-os metų veiklos jubiliejus

Šeštadienio pavakare į tradicinę vasaros šventę Dailučių gyventojus ir svečius subūrė Dailučių kaimo bendruomenė „Dailučių švyturiai“. Erdvioje vaikų žaidimų aikštelėje surengtoje šventėje „15 metų kartu“ ne tik smagiai atšvęstas vidurvasaris, bet ir paminėtas bendruomenės 15 metų jubiliejus. Džiugios šventinės nuotaikos nesugadino net ir netikėtai užklupęs smarkus lietus.

Susirinkusius bendruomenės narius, šventės svečius ir dalyvius pasveikino Dailučių bendruomenės pirmininkė Irena Balanevičienė. Ji padėkojo kiekvienam bendruomenės nariui, prisidėjusiam prie sėkmingo jos gyvavimo ir pasidžiaugė, kad per penkiolika bendruomenės gyvavimo metų nuveikta nemažai darbų: įrengta vaikų žaidimų aikštelė, pavėsinė, įgyvendinta nemažai projektų, kurių dėka organizuota labai daug renginių, vykta į įvairias keliones, bendruomenė įsigijo namus bei juos susiremontavo. I. Balanevičienė aktyviausiems bendruomenės nariams įteikė padėkas bei simbolines dovanėles.

Šventėje dalyvavo ir bendruomenę sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Virbalio seniūnas Zitas Lasevičius, bendruomenės „Virbalio vartai“ pirmininkas Stanislovas Lopeta, onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ vadovas Kazys Bagušis, LR Seimo nario Algirdo Butkevičiaus sveikinimus perdavė jo padėjėjas Valdas Riklius.

Meras A. Neiberka sveikindamas visus su švente, dėkojo bendruomenei už aktyvią ir pavyzdinę veiklą, džiaugėsi, kad bendruomenė nestokoja naujų idėjų ir sumanymų.

O koks gi jubiliejus be šventinio torto ir geros muzikos! Savo muzikinius pasirodymus susirinkusiems dovanojo Virbalio kultūros namų kapela „Pliumpa“ (vad. A. Juškevičius), Kybartų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“ (vad. I. Menčinskienė) bei atlikėjai Vladas ir Jurgita.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite