Angle down Atgal

Ceikiniuose pagerbtas klebonas Marijonas Savickas

Net pats klebonas stebėjosi :,,Nesitikėjau sulaukti tiek daug sveikinimų." O atėjusių pabūti kartu su kunigu, pasidžiaugti jo švente buvo nemažas būrys - gražiausius žodžius skyrė Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas su šeima, europarlamentaro Bronio Ropės padėjėjas Henrikas Šiaudinis, Seimo nario Gintauto Kindurio patarėjas Enrikas Doviakovskis, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė, Ceikinių seniūnas Saulius Zabolevičius, Ignalinos rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Marijona Lukaševičienė, Švenčionijos klubo atstovai Pranas ir Irena Plačai, vargonininkė ir giesmininkai, visi Ceikinių krašto gyventojai.

Po gausių sveikinimų bendruomenės pirmininkė, vyriausioji bibliotekininkė Onutė Martinėnienė pristatė video filmuką apie kleboną, jo gyvenimo akimirkas, didelius darbus. O jau po to prasidėjo šventinė programa. Nuostabus duetas - Liepa Jankauskaitė ir Rimantė Basytė- atliko labai jautrų Hendelio kūrinį. Jaudinantis atlikimas palietė kiekvieno širdį. Šiltas ir gražias dainas padovanojo ir Ignalinos rajono kultūros centro liaudiškos muzikos kapela ,,Ringė" (vad. Frančeska Skačkauskienė). Klebono mėgstamiausius kūrinius atliko ir vietos folkloro kolektyvas ,,Serbenta". Spalvingą renginį vainikavo visų bendra daina ,,Augo sode klevelis ". Po renginio visi  dar neskubėjo namo: šventės organizatoriai kvietė pasivaišinti arbatėle, pasišnekučiuoti ir dar kartą prisiminti klebono Marijono Savicko nuveiktus didžius darbus, pasidžiaugti buvimu su juo. 

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams: ,,Paliesiaus dvarui", Ceikinių seniūnui ir seniūnijai, Ignalinos rajono kultūros centrui, Ignalinos rajono savivaldybės viešajai bibliotekai, ,,Serbentos" kolektyvui. 

Nuoširdžiai dėkojame visiems atėjusiems pagerbti mūsų klebono. Visiems padėjusiems ir prisidėjusiems prie „Ceikinsko krepšio“, kurį įteikėme mūsų kunigui (Danutei Trapikienei, Marytei ir Kazimierui Basiams, Laimai Mikalkienei ir Jonui Perveneckui, Ramintai Dudėnaitei, kolektyvams ,, DivErsa " ir ,, Serbenta"). 

Už pagalbą puošiant, kuriant, padedant renginio metu sakome nuoširdų ačiū Ramintai Dudėnaitei, Danutei Trapikienei, Egidijui Mikalkai, Zitai Taluntytei, Lukrecijai Bunoraitei, Gabijai Gurevičiūtei, Povilui Trapikui, Sigitai Muščinskienei.

Šiltas, paprastas, bet jaukus renginys buvo su didžiausia meile surengtas mūsų visų gerbiamam klebonui. Esame didžiai dėkingi Marijonui Savickui už nuveiktus darbus, kuriais amžiams paliekamas gražus pėdsakas...

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite