Angle down Atgal

Biorevitalizacija: odos atgaivinimas drėgmės pagalba

Graži oda yra ne ta, kuri papildyti botoksu ir dažniausiai atrodo nenatūraliai, tačiau ta, kuri drėkinimu išlaiko naudingąsias medžiagas, kurios yra reikalingos jos grožiui puoselėti. Svarbiausia, kad šiuo metu tikrai kiekviena ir kiekvienas, kuris nori atrodyti puikiai – turit tokią galimybę. Tik reikia domėtis plačiau procedūromis, kurios puoselėja jūsų grožį.

Viena tokių yra biorevitalizacija. Tai yra gilus odos drėkinimas, kuris tuo pačiu papildo ją ir kitomis naudingomis medžiagomis, kurios reikalingos savo grožio puoselėjimui. Naudojamos nemažos koncentracijos hialurono rūgšties mikroinjekcijos, kurios neturi jokio diskomforto, o nauda yra matoma jau po poros kartų.

Kas yra hialurono rūgštis?

Šioje procedūroje pats svarbiausias komponentas yra hialurono rūgštis, kuri yra naudojama ne tik biorevitalizacijoje, tačiau ir daugeli kitų odos drėkinimo procedūrų.  Tai yra natūraliai žmogaus organizme randama rūgštis, kurios atsargos yra papildomos  mikroinjekcijos būdu. Jos tikslas yra padėti odai išlikti elastingai, jaunai, gražiai. Grožio procedūrose naudojama rūgštis yra gaunama iš gyvūnų, tad taip pat – organiška, ne sintetinė.

Kokio rezultato tikėtis?

Biorevitalizacijos nauda yra pamatoma jau po vienos procedūros, tačiau ilgalaikiam efektui pasiekti – siūlome jų daugiau. Nors dažniausiai labiausiai minimas drėkinimas, kuris odai reikalingas labiausiai, tačiau ši procedūra turi daugiau naudų, kurios ir turėtų paskatinti ją rinktis.

1.     Ji padeda sumažinti smulkias raukšles, kurios dažnai yra greta lūpų bei akių.

2.     Odos struktūros tankio didinimas, kuris padeda vizualiai odai atrodyti gražiau.

3.     Džiugina ir  tai, kad gerinamas odos tonusas.

4.     Skaistumas – didinamas.

5.     Pasikartosime, kad taip galima labai intensyviai drėkinti dehidratuotą odą, pavyzdžiui, po deginimosi.

Taip, nauda juntama ir vizualiai matoma jau po vieno apsilankymo pas specialistą. Tačiau visada geriausia yra praeiti konkrečiai jums sudarytą planą, kurio juntamas efektas bus pranokstantis poreikius.

Procedūros eiga

Pirmiausia daugeliui patinka tai, kad nereikia jokio specifinio pasiruošimo. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje paslaugas atlieka patyręs savo sferos specialistas, kuris turi teisę jas teikti. Darbus atlieka gydytojas dermatologas, kuris kiekvienam pacientui naudoja vienkartines priemones. Tai užtikrina sterilumą. Viskas atliekama labai lėtai, kad žmogus nejaustų diskomforto. Dažniausiai trunka nuo 30 iki 60 minučių priklausomai nuo to – kiek reikia suleisti ampulių ir kuriose vietose.

Papildomai yra naudojamas anestetinis kremas, kuris leidžia išvengti bet kokių galimų nemalonių potyrių.

Gyvenimas po procedūros

Po procedūros nėra beveik jokio šalutinio poveikio, tačiau visada siūlome pasitarti su specialistu, kuris atliko injekcijas. Jis patars – kaip kelias dienas tinkamai pasirūpinti savo oda, kad patinimas kuo greičiau sumažėtų.

Biorevitalizacija yra tikras perversmas grožio sferoje. Kadangi šiuo metu žmonės nori atrodyti gražiai, tačiau išlaikyti natūralumą – ji padeda pasiekti šį, taip laukiamą efektą. Galiausiai, jokio šalutinio poveikio, tik naudos, kurios tinka ne tik veido, tačiau ir dekoltė zonai, žinoma, plaštakoms bei kitoms kūno vietoms.

Patikima procedūra Kaune – Belladermoje.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite