Angle down Atgal

Atraskite ypatingą Sothys prancūziškų kosmetikos produktų pasaulį

Jau keturiolikti metai Merci Merci beauty lounge grožio salonas darbui, kaip prioritetinę, renkasi prancūzišką Sothys kosmetiką: darbui kosmetologijos kabinete, su šia kosmetika atliekamos kūno SPA procedūros, siūlo Sothys kosmetikos priemones įsigyti naudojimui namuose. Kai rinkoje tokia gausa įvairiausių prekinių ženklų, dažnai sulaukiame klausimo: Kodėl? Kuo ypatingi Sothys produktai? Iš kur toks mūsų pasitikėjimas ir lojalumas šiai kompanijai? Dalinamės savo argumentais, patirtimi ir emocijomis.

SOTHYS, viena žymiausių pasaulyje prancūziškos profesionalios kosmetikos firmų, įkurta 1946 m.

Tėvo sukurtą kosmetikos priemonių gamybos įmonę sėkmingai puoselėja du jo sūnūs, kurie lieka ištikimi pamatinėmis vertybėmis bei filosofijai. Kompanija specializuojasi tik kosmetikos produktų gamyboje, kurių veiksmingumas paremtas aiškiais moksliniais tyrimais. Sothys turi savo mokslinių tyrimų laborotoriją ir net Sothys sodus Prancūzijoje, kur auginami kai kurie ingredientai, naudojami šios kosmetikos gamyboje. Sothys produktų neįsigysite internetinėse parduotuvėse ar mažmeninės kosmetikos vietose. Produktais prekiaujama išskirtinai SPA centruose, grožio salonuose ir kosmetologijos kabinetuose, kur dirba šios srities profesionalai, turintys žinių ir dirbantys su oda profesionaliame lygmenyje. Tokiu būdu siekiama užtikrinti maksimaliai teisingą produktų parinkimą bei naudojimą, kurie atitiktų individualius klientų poreikius bei užtikrintų specifinių odos problemų sprendimo būdus.

Skaičiuojama, kad su SOTHYS kosmetika dirba apie 15 tūkstančių salonų 100 šalių. Jie garsėja ypatingomis procedūromis, atliekamomis naudojantis naujausiomis technologijomis, derinamomis su išskirtine Rytų ir Vakarų masažo technika „Digi-esthetique".

Sothys produkcijos asortimente – linijos, skirtos veido bei kūno priežiūrai (moterims ir vyrams), aromaterapijai, dekoratyvinė kosmetika, aksesuarai.

Viena iš populiariausių, mylimiausių Sothys veido kosmetikos linijų bei procedūra, tinkančių visais atvejais, visoms amžiaus grupėms ir visiems odos tipams SOTHYS intesyviai drėkinanti linija su hialurono rūgštimi „Hydra3Ha™“.

Vanduo – esminis visų gyvų organizmų komponentas. Jis taip pat gyvybiškai svarbus odai.

Odos drėkinimas, kuris dažniausiai vyksta tik odos paviršiuje, turi įtakos visiems odos būklės aspektams: švytėjimui, elastingumui ir komfortui.

Gerai drėkinama oda atrodo jauniau. Gerai drėkinama oda atrodo yra sveikesnė. Gerai drėkinama oda švyti. Ir pagaliau - tinkamas odos drėgmės balansas - tai vienas iš svarbiausių faktorių, kuris užkerta galimybę priešlaikiniams odos senėjimo procesams. Dehidratacija ir osos išsausėjimas spartina senėjimo procesus, gilina raukšles, mažina odos elastingumą, atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams

Šioje unikalioje „Hydra3Ha™“ linijoje yra trys pagrindinės veikliosios medžiagos: didelio molekulinio svorio ir mažo molekulinio svorio hialurono rūgštys, kurios užtikrina visapusišką veido odos drėkinimo efektą. Trečia ypatinga, Sothys kompanijos patentuota veiklioji medžiaga – 1055 baravykų ekstraktas. Šis ingredientas skatina odą pačią pasirūpinti savimi ir išlaikyti drėgmę: optimizuoja drėgmės išsaugojimą ir atkuria odos apsauginį sluoksnį. Nuostabu ir šiek tiek netikėta, bet dailieji ir skanūs baravykai padeda reikšmingai spręsti dehidratuotos odos problemas!

Kokia šios linijos paskirtis? Akimirksniu atkurti drėkinimą, aktyvinti odos drėkinimo atmintį, regeneruoti odos epidermį bei putlinto odą.

„Hydra3Ha™“ liniją sudaro: profesionali procedūra, atliekama kosmetologo ir produktai veidui, skirti naudoti namuose: du kremai, unikali, analogų neturinti drėkinanti kaukė ir serumas.

Jei pastebėjote, kad Jūsų veidas prarado sveiką švytėjimą, atsirado nemalonus tempimo pojūtis, bei odos pleiskanojimo požymiai, greičiausiai Jūs susidūrėte su dehidratacijos problema. Merci Merci beauty lounge siūlo Jums išmintingą bei optimalų šios problemos sprendimų kompleksą:

Šaltinio versmės atgaiva“ – intensyviai drėkinanti Sothys procedūra veidui bei šios unikalios, „Hydra3Ha™“ linijos produktus, skirtus naudoti namuose. Šių priemonių pagalba padėsite odai išlaikyti tinkamą odos drėgmės balansą ir suteiksite galimybę išlikti jaunatviškesnei ir švytinčiai. Juk jūs to norite?

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite