Angle down Atgal

Ar tikrai pinigų medis gali atnešti turtus?

Kambariniai augalai ne vien tik puošia namus, pagyvina interjerą, bet ir stebina įvairiausiomis legendomis ar prietarais. Apie augalus galima išgirsti nemažai įdomių mistinių pasakojimų, jie neretai romantizuojami – augalams priskiriamos finansinę ar dvasinę gerovę prišaukiančios galios. 

Bene magiškiausiu augalu yra laikomas pinigų medis, kurio tikrasis pavadinimas - Zamiokulkas (Zamioculcas zamiifolia). Yra tikima, kad pinigų medis gali padėti pritraukti turtą ir gerovę į namus, kuriuose jis auginamas. Tai nėra vienintelis augalas, kuriam priskiriama tokia savybė, tačiau šį kartą pakalbėkime būtent apie zamiokulką – mūsų šalyje vieną populiariausių kambarinių augalų. Įdomu, ar jis tikrai gali prišaukti turtus ir ką reikėtų daryti, kad būtų galima užtikrinti finansinį klestėjimą?

Legendos ir prietarai

Zamiokulkas yra kilęs iš Pietų Afrikos, kur iki šiol pasakojama legenda, kad šis medelis išaugęs iš šamano išbarstytų monetų. Dėl šios priežasties augalas ir gavo pinigų medžio pavadinimą.

Feng Shui žinovų teigimu, pinigų medis gamina teigiamą energiją, kuri padeda prišaukti sėkmę. Kalbama ne vien tik apie materialinę bet ir apie dvasinę gerovę, tad įrengiant namus rekomenduojama rasti vietos ir zamiokulkui, kuris padės sukurti teigiamą atmosferą namuose.

Tačiau turėtumėte žinoti, kad nuskurdęs augalas turtų neatneš. Jei pinigų medžio kotas stiprus ir storas, galite tikėtis finansinio klestėjimo, o jeigu medelis nuskurdęs, turtų nesitikėkite. Nors pinigų medžio priežiūra gana paprasta, tačiau svarbu laikytis tam tikrų augalo priežiūros taisyklių. Jei viską atliksite tinkamai, pinigų medis ne tik džiugins savo grožiu, bet ir namie cirkuliuojančia gera energija.

Šį augalą galima auginti ne tik namuose, bet ir biure. Manoma, kad biure auginamas pinigų medis gali užtikrinti verslo sėkmę. Jei pastebite, kad augalo lapai ima vysti, laiku susirūpinkite – tai gali lemti ir finansinius nuostolius.

Talismanai

Papuoškite pinigų medį sėkmę ir pinigus pritraukiančiu talismanu - tuščiavidurėmis, raudonu siūlu ar kaspinu perrištomis Feng Shui monetomis. Taip sukursite dar stipresnę, pinigus traukiančią energiją. Kinai tiki, kad šios monetos pritraukia turtus, sėkmę ir laimę į namus. Monetos gali būti trys arba devynios. Pasak Feng Shui šie skaičiai yra laimingi ir jie sustiprina talismano galias. Feng Shui žinovai teigia, kad pinigų medis viena geriausių vietų tokiam talismanui.

Na o ką sako mokslas?

Mokslininkai jau ne kartą yra patvirtinę, kad zamiokulkas turi tam tikrų savybių, kurios tikrai naudingos žmogui. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad pinigų medis valo orą, todėl patalpos tampa gaivesnės ir švaresnės. Taip pat šis augalas gerina oro kokybę, ir dėl šios priežasties pagerėja patalpoje, kurioje auga pinigų medis, būnančių žmonių fizinis aktyvumas, bei protinė veikla. Be to, kambaryje, kuriame auga zamiokulkas, geriau išsimiegama. Įvertinus šias aplinkybes peršasi išvada, kad toks žmogus gali uždirbti daugiau.

Finansinės padėties pagerėjimui gali turėti įtakos ir tai, kad įsigiję augalą žmonės tiki jo galiomis, ir tuo pačiu tiki, kad galų gale įvyks kažkas gero ir jų finansinė situacija pagerės. Taigi, žmonės labiau stengiasi siekdami savų tikslų. Atrodytų, nieko mistiško, tačiau tikėjimas gali būti vienas svarbiausių veiksnių, kai norime kažko pasiekti.

Nors ne visi tikime legendomis, prietarais ar horoskopais, tačiau mokslininkų padarytų išvadų daro įspūdį. Pinigų medis yra tas augalas, kuris gali pagerinti mūsų bendrą savijautą ir darbingumą, o juk tai tiesiogiai susiję su mūsų sėkme ir finansine gerove!

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite