Angle down Atgal

Dažnas sausų plaukų šukavimas šepečiu? Grožio specialistė įvardino, kuo tai naudinga mūsų plaukams

„Ar pastebėjote istoriniuose filmuose scenas, kai aukšto luomo kilmingi žmonės, dažnai karalienės, carienės yra šukuojamos savo patarnautojų? Tai tarsi ritualas. Laikas apmąstymams. Meditacija. Šiuos momentus aš buvau užfikavusi. Bet kartą apsilankiusi masažo kabinete gavau kritikos iš masažuotojos, kad labai įsitempęs ir statiškas mano skalpas. Man buvo užduotas paprastas klausimas – kaip dažnai aš šukuoju ir masažuoju galvos odą? Prisipažinau, kad šukuoju tada, kai išsiplaunu galvą ir rytais, vol kelis kartus perbraukiu išsitaršiusius plaukus šukomis“, – sako A. Radavičienė. 

Šios savaitės tinklalaidės „Sekundė pliusams“ dalyje „Merci Merci beauty lounge“ salono savininkė A. Radavičienė dalinasi savo pastebėjimais apie ritualinius plaukų šukavimus, skalpo masažus ir sausų plaukų valymą specialiais šepečiais.

Yra sakoma, kad viena procedūra, tai šukuoti ar braukti per galvą šepečiu bent šimtą kartų. Magija „šimtas“ yra paminėta daugelyje senovinių grožio vadovėlių ir tvirtai įsitvirtinusi grožinėje literatūroje.

Kuo tai naudinga?

Reguliarus galvos odos masažas suaktyvina kraujo tekėjimą į galvos odą ir pagerina plaukų folikulų mitybą. Visa tai pagerina plaukų augimą ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Plaukai tikrai atsidėkoja – jie žvilga ir naudojant gerai parinktas priemones yra sveiki ir nelūžinėja. Reguliarus skalpo masažas gerai veikia kaip prevencija nuo plaukų slinkimo.

Galima išskirti kelias pagrindines tokių šepečių rūšis:

1. SPA / masažuojamieji šepečiai – skirti masažuoti galvos odą.

Šepečio dantys, stimuliuojantys galvos odą, gerina kraujotaką. Reguliarus šukavimas taip pat gerai vėdina plaukus ir juos valo, yra pašalinamos dulkes. Tai tarsi SPA procedūra galvos odai.

2. Šernų šerių šepečiai, skirti valyti plaukus, masažuoti.

Jie valo plaukus, stimuliuoja galvos odą ir padidina plaukų šaknų kraujo apytaką. Reguliariai naudojamas šepetys padeda sustiprinti plaukus, sandarina plauko paviršių, suteikia švytėjimo, bei sveikų plaukų įvaizdį.

Šie šepečiai skirti šukuoti sausus plaukus. Jie gerai pašalina dulkes, nešvarumus ir modeliuojamųjų priemonių likučius. Reguliariai naudojamas šepetys plaukus padaro tiesius, lanksčius, plaukai žvilga, mažiau veliasi.

Šukos ir šepečiai turi būti visiškai švarūs, jie turėtų būti reguliariai plaunami.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite