Angle down Atgal

Aktoriui K. Spacey Britanijoje pareikšti kaltinimai dėl seksualinės prievartos

Holivudo aktoriui Kevinui Spacey (Keviniui Speisiui) Jungtinėje Karalystėje pareikšti kaltinimai dėl seksualinės prievartos prieš kelis vyrus, pranešė policija ir prokurorai.   

Du „Oskarus“ pelnęs juostų „Įprasti įtariamieji“ (The Usual Suspects) ir „Amerikos grožybės“ (American Beauty) aktorius 2004–2015 metais ėjo Londono teatro „The Old Vic“ meno direktoriaus pareigas. 

K. Spacey buvo apkaltintas lytiniu smurtu kilus pasauliniam judėjimui #MeToo, iškėlusiam į viešumą daugybę seksualinės prievartos ir priekabiavimo atvejų kino pramonėje. 

Dėl to Londono metropoliteno policija pradėjo tyrimą, o „The Old Vic“ atliko patikrinimą dėl laikotarpio, kai teatrui vadovavo 62 metų K. Spacey. 

Karūnos prokuratūra išplatintame pareiškime nurodė, kad „leido pareikšti aktoriui kaltinimus dėl keturių seksualinės prievartos prieš tris vyrus atvejų“.

„Jis taip pat buvo apkaltintas privertęs asmenį užsiimti lytiniais santykiais be sutikimo“, – sakė prokurorė Rosemary Ainslie (Rouzmari Einzli). 

„Kaltinimai pareikšti peržiūrėjus Metropoliteno policijos tyrimo metu surinktus įrodymus“, – pridūrė R. Ainslie, vadovaujanti specialiųjų tyrimų skyriui. 

Metropoliteno policija pranešė, kad du pirmi kaltinimai dėl seksualinės prievartos susiję su 2005 metų kovą Londone įvykusiais incidentais, o nukentėjęs asmuo dabar eina penktą dešimtį.   

Pasak policijos, trečias incidentas įvyko 2008 metų rugpjūtį Londone, o nukentėjęs asmuo dabar eina ketvirtą dešimtį. Tas pats vyras nukentėjo ir per kitą incidentą, dėl kurio aktoriui pareikštas atskiras kaltinimas.     

Ketvirtas kaltinimas dėl seksualinės prievartos susijęs su incidentu, įvykusiu Anglijos vakaruose esančiame Glosteršyre 2013 metų balandį. Nukentėjęs asmuo dabar eina ketvirtą dešimtį.  

Anglijos įstatymai draudžia atskleisti nukentėjusiųjų tapatybę. 

 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite