Angle down Atgal

5 labiausiai gundantys moterų Zodiako ženklai

Gundytojos myli save, pasitiki savimi ir yra bebaimės. Moterys gundytojos savo pergale laiko ne tik joms patinkančio vyro suvedžiojimą, bet ir tai, kad jos sugeba pagerinti savo gyvenimo kokybę. 

Žuvys

Žuvų ženklo atstovės yra itin romantiškos. Jos niekada nepasinaudos kitu žmogumi vien tik tam, kad suviliotų ką nors, kas joms visiškai nerūpi. Žuvims nuoširdžiai rūpi žmonės, kuriuos jos vilioja ir jos tikrai turi pamatyti ilgalaikių santykių potencialą. Romantiškosios Žuvų ženklo atstovės naudoja senamadiškus gundymo būdus, tad tikrai tikėtina, kad vakarienė žvakių šviesoje bus suorganizuota.

Šaulys

Šio ženklo atstovės yra entuziastingos gundytojos. Iš gyvenimo jos nori pasiimti viską, ką jis gali duoti, todėl praleisti bet kokius gyvenimo teikiamus šansus tikrai ne joms. Entuziastingoms viliotojoms nesunku priversti žmones jas įsimylėti, nes jos aplinkinius žavi savo noru pažinti pasaulį, lankytis naujose vietose, išbandyti įvairius dalykus bei gebėjimu rasti bendrą kalbą su žmonėmis.

Mergelė

Mergelių ženklo atstovės yra itin subtilios gundytojos. Jos turi talentą visada atsirasti ten, kur jų labiausiai reikia kitiems. Jos puikiai moka suteikti paguodą, moka išspręsti net ir kebliausią problemą ir suteikti reikalingą pagalbą. Būdami tokių moterų draugijoje jūs niekada nesijausite vieniši, jums niekada netrūks dėmesio, visada būsite kantriai išklausyti, todėl net nepajusite, kaip šio ženklo atstovės ims jus vilioti.

Jautis

Jaučio ženklo atstovės yra itin jausmingos asmenybės. Jos puikiai žino, kaip reikia sugundyti joms patinkantį asmenį. Gundymo ritualui jos pasitelkia savo žavingą išvaizdą, kuriai sunku atsispirti. Taip pat jos žino, kad svarbiausia parodyti savo stipriąsias puses, pavyzdžiui, jei šio ženklo atstovė yra puiki kulinarė, tai ji tikrai dažnai lepins savo kulinariniais šedevrais. Kadangi Jaučio ženklo atstovės yra jausmingos, jos nevengia prisilietimų, meilių frazių, tad joms atsispirti tikrai sudėtinga.

Liūtas

Liūto ženklo atstovės yra charizmatiškaos gundytojos. Dėl didelio pasitikėjimo savimi, seksualinės energijos ir žavesio, kuriuo apdovanotos šio ženklo atstovės, nenuostabu, kad žmones traukia po Liūto ženklu gimusios moterys. Šio ženklo atstovės visada žino, ką reikia pasakyti ir kaip reikia atrodyti, kad pelnytų aplinkinių dėmesį. Charizmatiškosios Liūtės yra rafinuotos ir niekada nebus šiurkščios. Galite neabejoti, jei Liūto ženklo atstovė turės tikslą ką nors sugundyti, tai šį tikslą ji tikrai įgyvendins.

 

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite